"Gerçek zamanlı korumayı aç" tiki açılmıyor

luisdiaz42

Zeptopat
Daha fazla  
Windows Defender'i kapatmıştım bir kisa süreliğine. Açmak için Windows Defender giriş yaptıktan sonra Gerçek zamanlı korumayı aç tikini işaretleyemiyorum.

Korunmanız amacıyla bazı ayarlar güvenlik yöneticiniz tarafından yönetilir.

Böyle bir şey yazıyor. Anlamadım gitti. Yardımcı olabilecek kimse var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Defender'i kapatmak için bir uygulama kullandın mı? Kullandıysan büyük ihtimalle Regedit kayıtları ve hizmetleri etkilemiştir. Sorun giderme seçeneğini kullanabilir veya el ile düzeltebilirsin.

Defender'i kapatmak için bir uygulama kullandın mı? Kullandıysan büyük ihtimalle Regedit kayıtları ve hizmetleri etkilemiştir. Sorun giderme seçeneğini kullanabilir veya el ile düzeltebilirsin.
aslında virüs bulaşmıştı. malwerbytes gibi bir program sonra indirdim ama silindi . ikisi farklı mı yoksa windows defender mi daha iyi ?

Windows Defender'i kapatmıştım bir kisa süreliğine. Açmak için Windows Defender giriş yaptıktan sonra Gerçek zamanlı korumayı aç tikini işaretleyemiyorum.

Korunmanız amacıyla bazı ayarlar güvenlik yöneticiniz tarafından yönetilir.

Böyle bir şey yazıyor. Anlamadım gitti. Yardımcı olabilecek kimse var mı?
Korsan yazılım kullandıysan o sebep olmuştur.

Yeni konular

Geri
Yukarı