Oyunlarım Açılmıyor

RagnarökINC

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle foruma yeni kayıt oldum , ana konulara baktım sorunumu buraya açmak en mantıklısı geldi , o yüzden yanlış açtıysam özür diliyorum.

Orijinal veya korsan fark etmezsizin birçok oyunu açamıyorum. Mesela Witcher 2 korsan indirmiştim geçen gün , açılmamıştı bende pek üstüne gitmeddim ( 0xc00007b mi ne ) dün orijinal aldım fakat yine aynı sorun. C++ bilmem nelerini silip tekrardan kurdum hepsini , net framework'u güncelledim yine açamıyorum. Aynı sorun terraria , injustice , this war of mine'da falan da var. Recep abinin bir konusunu gördü dependecy walker ile dll sorunlarını düzeltmek için :

- Öncelikle hani dependecy'de oyunun simgesine tıklayıp dll'lere bakıyoruz ya , witcher 2'nin simgesine tıkladığımda ( masaüstündeki ) çok zararlı hata mı ne diye bir şey geliyor. Sonra steam dizininden açtım sorun olmadı. Neyse işte orada dll'lere bakıyorum hatalı olana tıkladım : sistem 64 bit olmasına rağmen tüm dll'ler x86 olarak gözüküyor ? Ben bir iki tanesinde sorun vardır düzeltirim diye bekliyordum 3-4 tane dışında hepsi x86 gözüküyor anlamadım bu nedir ?

up

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı