Gerekli şartları karşılamama rağmen konu açamıyor, mesaj gönderemiyorum

Kontrol ettiğimde yazabiliyor olmalısınız, emin misiniz? Hangi kategoriye, hangi konuya yazamıyorsunuz?

Hala bakmamışsınız benim sorunuma. Bakabilir misiniz acaba?

Biliyorum, sonuçta çok fazla üye var ve sizi anlayabiliyorum lakin alıcım olduğu için bu kadar peşine düşüyorum meselenin.

Bende de aynı sorun mevcut. İkinci El Alım Satım İlanları kategori ana sayfasındayken ''Mesaj gönderme izniniz yok.'' uyarısı var. En son açtığım takas konusunda da ''Cevap yazma izniniz bulunmuyor.'' uyarısı gözüküyor.
Bir de ben kontrol edeyim dedim de şartları karşılamama rağmen ikinci el kategorisinde ne konu açabiliyor ne de yorum atabiliyorum. Aynı şekilde Sosyal Önerileri kategorisinde yorum yapabiliyorum fakat konu açamıyorum. @Emre C.
Sosyal önerileri ve 2.el ilanlara konu oluşturamiyorum ve 1 yıldan fazladır sosyaldeyim ve 2600'den fazla mesajım var.
@Emre C şu an bende bu sorun var. Rapor attım, ticket açtım lakin bu konuyu sonradan gördüm.

Sattığım ürünümede alıcı çıktı ve onunla iletişime geçemiyorum. Düzeltebilir misin lütfen?
Kontrol eder misiniz?

"Cevap yazma izniniz bulunmuyor." hatası almaktayım hocam.

"Cevap yazma izniniz bulunmuyor."
"Cevap yazma izniniz bulunmuyor." hatasını bende alıyorum gerekli şartları sağladığımı düşünüyorum.
Hocam aynı sorun bende de var, konu açma butonu mevcut değil ve herhangi bir konuda mesaj yazma iznim yok.
"Cevap yazma izniniz bulunmuyor." hatası alıyorum bende.
Merhaba ben de aynı hatayı alıyorum.
Tekrar bakar mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı