Gereksiz bilgiler verelim

Belki bir bilgi değil ama, çok gizli bir sır verebilirim, kimseye söylemeyin he.
Top kaleye girerse gol olur, gol olmaması için topun kaleye girmemesi gerek. Ayrıyeten top çizgiyi geçerse yine gol olur. Çok gerekli bir bilgiydi yazın bi kenara.

Hocam gereksiz dedik saçma değil. Gereksiz bilgi gerçek olmalı ama hayatta işine yarayacak bir şey olmamalı. Örnek Kedilerin dikenli penisleri vardır. Çiftleşme esnasında dişi kedinin canı çok yanar.
Tamam.Güzelce açıkladığın için teşekkürler.
Hocam gereksiz dedik saçma değil. Gereksiz bilgi gerçek olmalı ama hayatta işine yarayacak bir şey olmamalı. Örnek Kedilerin dikenli penisleri vardır. Çiftleşme esnasında dişi kedinin canı çok yanar.
Ama çoğu kişi saçma bilgi vermiş öyle değil mi?Örneğin;şu an yemek yiyorum(yorumu atan kişiye lafım yok)ve konu da mizah ve eğlencede olduğuna göre.Bir daha düşün istersen.

RDR2'de gece yarısı fısıldayan ormanda (ismi böyleydi sanırım) dolaşırsanız Arthur Morgan'ın yürüyüşü daha temkinli olur. Normalden daha çok etrafa bakması ve kendi kendine mırıldanarak konuşmasıda buna eklenebilir.

Tamam. Güzelce açıkladığın için teşekkürler.

Ama çoğu kişi saçma bilgi vermiş öyle değil mi? Örneğin; şu an yemek yiyorum(yorumu atan kişiye lafım yok)ve konu da mizah ve eğlencede olduğuna göre. Bir daha düşün istersen.

Evet mizah ve eğlence ama diğer insanlar yanlış yazdığı için yanlış yazmaya gerek yok :)

Elite Dangerous'ta 400 milyar tane yıldız sistemi bulunmaktadır. Şu ana kadar bu sistemlerin yaklaşık %0.01'lik kısmı keşfedilmiştir. Oyundaki bütün sistemlerin keşfedilmesi için ise 36.744 yıl, 7 ay ve 10 gün gerekmektedir.

Atatürk evrensel bir liderdi. Amerika, İsrail, Meksika'da bile Atatürk heykeli vardır. (onlar bile bu adamın heykelini dikerken ülkedeki bazı insanların yaptığı şeye bak)
Hatta Çin'in eğitimde kullanılan tarih kitaplarında da Atatürk başta olmak üzere Cengiz Han da vardır. Toplamda 4 kişi var diğer iki ismi unuttum üzgünüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı