Gereksiz Ceza Aldım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HasanTurhan

Kilopat
Daha fazla  
Dün bir arkadaşımız 1.100 tl' ye laptop önerisi istemişti bende ona o fiyata en iyi özellikleri barındıran laptopu buldum ve söyledim. Egemen adlı yönetici gelip Packard Bell alınmaz onu alacağına hiç almasın vs. ben görüntüleri koyuyum daha iyi anlaşılır. Kimseye karşı bir sitemim yok ama bir arkadaşımıza laptop önerdim diye ceza alınır mı ya. Aldığım ceza ise Yanlış bilgilendirme hiç hak etmedim. Yani arkadaşın parası Monster ' a yetmiyorsa yok senin paran yetmiyor senin neyine laptop mu diyelim?
fwr.jpg
das.jpg

Ben de başkası yazım yanlışı yapmış. Onun mesajını alıntılamıştım, ondan ceza aldım. Olsun varsın, ölümlü dünya zaman akıp geçiyor, bir gün de cevap yazmayalım. Ne olacak ki? Bro.(y)

Her konuya rastgele girip öneri yapmamak daha doğru olur sizler ve kullanıcılar için. Biraz araştırıp bilgi edindikten sonra önerinizi yapın lütfen.
Mikail bey ben kimsenin kötülüğünü istemem orda aynı fiyata bir sürü Acer,Hp, Casper marka vardı ben Packard Bell' ide tanıdığım için önerdim. Yani o fiyata güzel laptop yok diye arkadaşımıza hiç mi öneride bulunmayalım fikir alış verişi yapmayalım?

Ram'i 1600 mHz yazmamışım diye kafama mı sıkayım ?

Kusura bakma, kimse yanlış öneride bulunamaz. Gelip hem PackardBell hem de APU işlemcisi olan bir model önermişsin. GM öneren nasıl ceza alıyorsa bu öneride bulunan da ceza alacaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı