Gereksiz Ceza konuları yerine daha pratik yöntem!

RUSHTOB

Hectopat
Makaleler
1
Ben de dahil çoğu kullanıcı açtı bu konulardan. 2-3 tane açmışımdır ama sadece 1 tanesinde haklı çıktım. Neyse konumuza dönelim.
Genelde insanlar haksız olduğunu düşündüğü bir ceza varsa konu açarak halletmeye çalışıyor. Ama haksızsa ben moderatörlerin onu ibret-i alem olsun diye o konuda sallandırdığını düşünüyorum. Onun yerine rezil olmadan yapabileceğiniz bir şey var. Örneğimi gereksiz mesaj cezası üstünden yapacağım.

1622443155007.png

Mesaj kutunuza gelen bu bildirimi raporlayabiliyorsunuz. Haksız olduğunu düşünüyorsanız rapora basın.

1622443246502.png

Moderatörlere neden haksız olduğunu uzun uzun anlatın.

Anlattıktan sonra "Rapor" seçeneğine basıp gönderin. Moderatörler duruma göre size bildirim yollayacaktır. Eğer haklıysanız onaylandı mesajı haksızsanız reddedildi mesajı gelecektir. Reddedildi mesajından sonra üstünde durmaya gerek yok ama hala daha aklımda sorular var diyorsanız konu açın ve moderatörler sizi ibretlik olarak konunuzu açık bıraksın. Gelen geçen gülsün diye.

İyi günler.

-RUSHTOB

Son düzenleme:
Beğenmedim. Canım sıkıldığında güzel oluyor gereksiz ceza konuları. Bu konuları açan çoğu kişinin de öncesinde rapor sistemini denediğini düşünüyorum.

Geri
Yukarı