Gereksiz Ceza

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yaş skalası ve eğitim şartı getirilmeli :D
@ForAnAngeL nasıl yani? Yaş skalası yok mu?
Bu konuya bakarsanız Recep Baltaş en az 18 yaş kuralı koymuş.

Valla en az bin mesaj şartı aranıyordu. Bin mesajın altında olan moderatör gördüm. Ayrıca ben de yazım yanlışından ceza aldım. Ama yazım yanlışı olan mesajım düzenlenmedi. Bir de rahatça mod arkadaş konuyla alakalı bana cevap verince.... Sinirlendim yani ya.

İyi de ceza aldığınız konuda tek bir mesajı alıntılamışsınız. Uyarı nedeni belli, mesajınız belli. Ne cevap vermemizi bekliyordunuz, ki mesajı da konuda belirttiğimi hatırlıyorum. Lütfen ekibi eleştirecekseniz yapıcı eleştiriler ile gelin.

Neden uyari aldigimin farkindayim. Ben mesajin neresinde hata yaptigimi merak ettim ve konu actim. Siz yönetici olarak mesajin orijinalini ve düzenlenmis halini görüyorsunuz, bizde öyle bir yetki yok maalesef.

Ben aldigim uyarida bir sorun oldugunu söylemedim zaten. Sizden böyle bir cevap gelince insan ister istemez kiziyor.

Actigim konuda da cevap veremedim. Bir derdim oldugu icin o konuyu actim, kilitlendigi zaman sizinle baska türlü irtibat kurma sansim yok.

Zamaninda moderatorun birine "Hayirdir bu tripler nedir?" diye cevap yazdim, 5 puan ceza verdi bana. Eziklik, baska bir sey degil.

Cezaya itiraz sistemi olmasi gerekiyor.

Ayrica moderatorler de arada hata yapabilir, elbette bir gun birilerine haksiz ceza verecekler, bu kacinilmaz ama 2. bir kontrol mekanizmasi gerekiyor.

Ayrica mesaj silme ozelligi getirilmeli.

İyi de ceza aldığınız konuda tek bir mesajı alıntılamışsınız. Uyarı nedeni belli, mesajınız belli. Ne cevap vermemizi bekliyordunuz, ki mesajı da konuda belirttiğimi hatırlıyorum. Lütfen ekibi eleştirecekseniz yapıcı eleştiriler ile gelin.
Benim eleştirdim bence yeterince yapıcı. Hala @HakanCT den açıklama bekliyorum.

Son dönemlerde "bazı" moderatörlerin tek adam olma davranışlarından ben de şikayetçiyim.
Ya bırak ''Allah aşkına''. Bir konu açmıştım daha onay aşamasında bir kısaltmanın(MS) bir harfini küçük yazdım(Ms), diye 1 günlük ban atmıştın. Konuyu gören tek kişi senken nasıl olurda ceza alıyorum bir harften?

Şimdide gelmiş, diyorsun Modlar öyle böyle, diyorsun. Şimdi ki ''Mod''lar senin ''Mod'' olduğun zamankilerden bin kat iyi. Yaptıkları ufak tefek saçmalıklar dışında bir hatalarını görmedim. O da tecrübesizlikten olabilir bilmiyorum.

Bence eskiye göre ''Mod''lar daha iyi seçiliyor. Bu cezaların azaltılması da çok iyi oldu. Düşük beğeni ve mesaj sayısına sahip ''Mod''lar bence iyi bir uygulama. Eski ''Mod''larda ki ego havaları olmuyor onlarda. Sadece işlerini yapıyorlar. Tecrübesizlikten mi neden bilmiyorum ama yaptıkları birkaç saçmalık dışında bir sorun görmedim ben. Bunlarda eskiye göre abartılacak saçmalıklar değil.

Son düzenleme:
Ya bırak ''Allah aşkına''. Bir konu açmıştım daha onay aşamasında bir kısaltmanın(MS) bir harfini küçük yazdım(Ms), diye 1 günlük ban atmıştın. Konuyu gören tek kişi senken nasıl olurda ceza alıyorum bir harften?

Şimdide gelmiş, diyorsun Modlar öyle böyle. Şimdi ki modlar senin mod olduğun zamankilerden bin kat iyi. Yaptıkları ufak tefek saçmalıklar dışında bir hatalarını görmedim. O da tecrübesizlikten olabilir bilmiyorum.
Emin ol ki konunun bütünlüğüne bakılıyor. Eğer başka bir hatam olduysa affola.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı