Gereksiz Ceza

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Emin ol ki konunun bütünlüğüne bakılıyor. Eğer başka bir hatam olduysa affola.
Çok saçmaydı yani ne bilim. Sıkıntı yok geçti, gitti. Ama eskiyi hatırlayınca şimdi ki durumları elimiz vicdamızda konuşalım yani. Eskiden gerçekten kanserdi. Bakın bu konu nerdeyse 4 saattir açık. Eskiden böyle bir şey mümkün müydü? Yani biraz vicdanlı konuşalım. Bende yaptıkları bazı acemilikleri görüyorum. Ama yiğidi öldürelim hakkını yemeyelim.

Adı bir klasik olacak. Konu onaylanırsa zaten anlayacaksınız. En azından bir kısmınız. 🤣

@HakanCT isimli moderatör arkadaş kendisine karşıt görüşte olduğum için gereksiz mesajlar adı altında bana bir ceza verdi. Konuda bu kadar geyik ve muhabbet dönerken neden kendisine karşı çıktığım mesajda bana ceza verdi onu da anlamış değilim. @Little Bobby isimli arkadaşı da kendi fikirlerini profil resmi ile başkalarına empoze ettiğini söylemiş fakat mesajlarımızı silerek ve değiştirerek kimin fikirlerini başkasına empoze etmeye çalıştığını bize gösterdi. Konuda beni mesajımı değiştirmekle suçladı ama nedense düzenlediğim mesajımın düzenlenmiş halini paylaşmadı.
Benim de mesajım silindi. Doğrusu ben kimseyle sorunlu değilim burada ama mesajımda hiçbir gariplik olmadığı halde silindi ve 2 saat ceza aldım. Milos ile de sorun yaşamadım hiç ama adam Trabzon'a taşındı işler değişti. :)

Eline yetkiyi alan kendini normal üyelerden üstün sandığı için böyle oluyor. Bu üyeler olmasa sizin o yetkiniz hiç bir şeye yaramaz bunu unutmayın...

@.I.N.И.A. Şu an daha fazla. Çok fazla yanlış kategoriden konu raporluyorum. Normalde konu onay aşamasında yanlış kategoride ise ceza verilip doğru kategoriye taşınır.

@.I.N.И.A. Şu an daha fazla. Çok fazla yanlış kategoriden konu raporluyorum. Normalde konu onay aşamasında yanlış kategoride ise ceza verilip doğru kategoriye taşınır.
Cezaların manası olmalı ama. Adam yazım yanlışı, yanlış kategori vsvs. ceza yiyor. Konusuna cevap geliyor ama eli kolu bağlı cezanın bitmesini bekliyor. Üzücü bir durum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı