Gereksiz mesaj ve hakaretten uyarı aldım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
1
Geçen gün burada direkt ilk mesajında, konuyu açan kişi tarafından nefret söylemi barındıran bir konuyu şikayet ettim. Konuya ise sadece "bu konuya onay veren moderatörü bir zahmet alsınlar modluktan." benzeri bir şey yazdım. Rapor reddedildi bana ise "gereksiz mesaj"dan ceza verildi. Bende başka moderatör bakar belki diye tekrar raporladım ve hem konuyu şikayet ettim, hem de bana ceza veren moderatörün cezalandırılmasını istedim, mesajda moderatöre "dangalak" dedim. Bu sefer moderatöre hakaretten ceza aldım, bir de raporlama sistemini kullanmam engellendi. Bunlar o kadar önemli değil aslında. Önemli olan nefret söylemleri içeren konu hakkında en ufak bir şey yapılmadı. Nefret söylemi içeren konuya onay verip, şikayet edene raporlayana ve eleştirene ceza veren mod için gerekli uyarı yapılsın lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazdığınız mesaj konuyla tamamen alakasız olduğundan dolayı gereksiz mesaj uyarısı almanız ve sonrasında rapor sisteminde tehdit vâri ve hakaret içerikli konuşarak rapor göndermeniz durumunda uyarı almanız gayet normal.

Konuda herhangi bir nefret söylemi bulunmuyor. Üye, sırf ilgi görmek için eşcinselliğe destek veren kişilere saygı duymadığını belirtiyor. Konuyu tamamen okuyup anlamanızı rica ederiz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı