Gereksiz Mesajın Tanımı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
6
Yer
İstanbul
Farkında mısınız bilmiyorum ama ben az önceki konuda gereksiz mesajın tanımını sordum. Aldığım cevap şu konuya yazdığınız cevap oldu. O ikinci soruydu. Keşke mesajı silmeden önce kopyalayıp bana da atsanız. Çok zor olduğunu sanmıyorum. Sorum da hala geçerli. Bir mesajın gereksiz mesaj sayılması için hangi sıfatları taşıyor olması gerekiyor?

İçerikle ilgisi olmayan mesaj yazdığınız için böyle bir uyarı almışsınız. "Aynı öneriyi ben yaptım sen neden yapıyorsun?" gibi bir yorumun ürün önerisiyle olan ilgisi nedir?

Anlatamıyorum galiba. Siz neden o konuya takılmış durumdasınız? Ben genel bir soru soruyorum. Anlaması çok zor olmasa gerek. Gereksiz mesaj adı altında aldığım ilk uyarı değil. Söylediğiniz şekilde değerlendirmek gerekirse sizin yazdığınız mesaj da gereksiz mesaj oluyor. Ben genel tanımdan bahsederken siz kapanmış, alakasız bir konuyu dile getiriyorsunuz.

İçerikle ilgisi olmayan, post sayısını arttırmaya yönelik, konu amacından sapmış mesajlar; teşekkür, uyarı mesajları gibi mesajlar gereksiz mesajlardır. Bunu illa açık açık söylememize gerek yok zor bir şey değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı