Gereksiz olan dosyaları silme

1587195732027780504652.jpg

2 Gündür GTA 5 indiriyorum. 4 partlı olarak. Sonunda indirdim kuruluma başladım birincisinden. Sonra space tuşuna basınca iptal etmiş. Bende bitti sandım ikinciye de aynısını yaptım. Üçüncüye de aynini yaptım bir baktım hepsini iptal ediyormuşum. Neyse bu şekilde 100 150 GB dosya bir saatte HDD için olduğunu göstermeye başladı. Nerede olduklarını bilemiyorum. Windows 7 geri yükleme var diye gözüküyor. 2 gün öncesine ait ama bastığımda geri yükle butonu açılmıyor. Ne gibi önerileriniz var?
Bu dosyaları nereden bulup sileceğim? Diski temizle dediğimde 1.5 GB'lık dosya buldu, beni 15dk bekletti bula bula o kadar buldu. Yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bcuninstaller kurun ve gerekli temizliği öyle yapın.

Benim bu iptal ettiklerimi görmüyor yine kaldırılabililer 50GB olarak gözüküyor CS:GO ve diğer uygulamalar var gözüken. Ama benim o yarım kalan indirmelerim yok gözükmüyor.
Bcuninstaller kurun ve gerekli temizliği öyle yapın.

Aslında şey olabilse. Mesela dün veya ondan önceki gün indirilen kurulan her şeyi sil seçeneği gibi bir şey olabilse onu işaretlesemde o da silse ama indirilenler gözükmüyor. Ve indirilmedi de 15 dk 20 dakikada 100GB 150GB benim bilgisayarım indiremez kuramaz açamaz.
Koskoca forumda kimse bilmiyor mu nasıl yapacağımı ?
Benim bu iptal ettiklerimi görmüyor yine kaldırılabililer 50GB olarak gözüküyor CS:GO ve diğer uygulamalar var gözüken. Ama benim o yarım kalan indirmelerim yok gözükmüyor.

Aslında şey olabilse. Mesela dün veya ondan önceki gün indirilen kurulan her şeyi sil seçeneği gibi bir şey olabilse onu işaretlesemde o da silse ama indirilenler gözükmüyor. Ve indirilmedi de 15 dk 20 dakikada 100GB 150GB benim bilgisayarım indiremez kuramaz açamaz.
Koskoca forumda kimse bilmiyor mu nasıl yapacağımı ?

Kimse yardımcı olmayacak mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı