Gereksiz rapor sistemi yasağı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ascendency

Hectopat
Makaleler
3
Şu konuyu cevapladım, çözüm olarak işaretledim. Zira önceden moderasyon ekibi soruların cevaplarının çözüm olarak işaretlenebileceğini söylemişti. Rapor kısmında çözüm olarak işaretleme kısmının açıklamasında da çözüm işaretlenmeyecek durumlara sorular dahil edilmemiş.

Çözüm olarak bildirdikten sonra çözüm eklenmedi, ben de herhalde aradan kaçmıştır diye birkaç saat sonra tekrar çözüm olarak işaretledim. Site kurallarında tekrar raporlamayı yasaklayan herhangi bir kural da yok.

Ve sonuç olarak şu uyarıyı aldım:
raporyasağı.PNG

Uyarı aldığım gibi mesajım hala çözüm olarak işaretlenmedi.

Not: Muhtemelen moderatör "tekrar tekrar rapor göndermek yasak" diyecek ve konuyu kapatacak. Müneccim miyim, nereden bilebilirim? Ayrıca bakalım ne zaman rapor sistemi yasağı vermeyi bırakıp gerçekten rapor sebebine bakacaklar...

Bir konunun çözüm olarak işaretlenebilmesi için genelde konu sahibinin onayından geçmesi gerekiyor. Raporladığınız konuda "Çözüldü" etiketi verilebilecek bir durum yok, hem de konu sahibi size yanıt bile vermemiş.

İkinci kez çözüm raporu atılacak ise "Konu sahibi sorunu benim mesajım ile çözdü" tarzı bir şey yazarak atabilirsiniz.

Uyarı aldığım gibi mesajım hala çözüm olarak işaretlenmedi.
İşaretlenmeyecek zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı