Gereksiz yere ceza yiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Buradan mod arkadaşlara sesleniyorum birincisi bir kelimeyi yanlış yazmışım mod arkadaşta yanlış çevirmiş benim üstüme kaldı biri şikayet edince ben ceza yedim. İkincisi 2 kere aynı konu diye şikayet ettiler biri soru ve diğerine göre eksik bilgiler içeriyordu, diğeri ise tam bilgili yaptığım haber başlığı mod aynı yaptığı için yine şikayet etmişler balık hafızalı deyip engel yedim. Aynı başlığı ben yazmadım ki doğrusunu yazsam yanlışı yazılıyor yine ceza yiyorum. Herkes edebiyat Türkçe hocası değil ki mod arkadaşlarda yorulmuş artık onlar bile yanlış yapıyor olan bize oluyor umarım buradan da engel yemem bu bile yayınlanmaz belki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Profilinde herhangi bir ceza yok. Cezaları buradan yediğine emin misin? Bu mesajında bile birden fazla cümle uyarısı alabilirdin, verdim mi? Vermedim. Bu sitemin neye? Kime?

Hocam başıma henüz böyle bir olay gelmedi fakat eğer yapmadıysanız her yazınızı cevaplamadan önce yazım denetim aracını kullanın derim. Büyük iş görüyor.

Profilinde herhangi bir ceza yok. Cezaları buradan yediğine emin misin? Bu mesajında bile birden fazla cümle uyarısı alabilirdin, verdim mi? Vermedim. Bu sitemin neye? Kime?

Neden bahsediyorsun şu an? Açık olur musun?

Diyorum ki ilk olarak Cyberpunk ön yükleme tarihi diye bir konu açtım orada bir soru belirtim kişisel bir soru oradaki arkadaşlarla tartıştık mod arkadaş kim ise başlığı ve içeriği düzenlerken diğer Cyberpunk çıkış saati konumla aynı başlığı ve aynı içeriğe göre düzenleyince 2 farklı ceza aldım biri ön yükleme hakkında soru sordum birinde çıkış saati kısa haber niteliğinde yayınladım ancak aynı içerik diye ceza yedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı