Gerektiği ilgiyi görmeyen oyunlar hangileri?

Divinity serisi kesinlikle hak ettiği değerin altında. Yabancı forumlarda kendi türünün atası olarak anılan oyunu Türkiye piyasasında bilenlerin sayısı iki el parmağını geçmez. Yeni oyunlarıyla birazcık tanınmaya başlamış olsa da eski oyunlarının tadı bir farklı. Onun dışında Dark Messiah Might&Magic oyunu da zamanına göre çok güzel bir yapım fakat sadece Türkiye'de değil genel piyasada altlarda kalmış bir oyun.

Türkiye'de bu abimiz. Türkiye'de genellikle online oyunlar oynanıyor ve şu nimeti bilmiyorlsr. "hAriTa oYuNu ishTE nE zeVK ALıyoNuz BunDaN" tarzı insanlar var Türkiye'de.

Bende oynuyorum. Kolsuz isen P2W diyip oyunu linçlemeye gerek yok.
Oyun P2W ister inan ister inanma. Arkadaşım artısız silahla ha' bire ölüyordu ama para yatırdı ve Favela' da kapıdan çıkar çıkmaz hs atmaya başladı. P2W bir oyun. +7 basıp ölmeyen de var. Adam geçen şey yazmış: ''+7 silahım var, sıktım sıktım ölmedi ama o artısız silahı ile öldürdü.'' Oyunda alacaksın da alacaksın. Ayrıca optimizasyon sıkıntısı var.

konsol olarak: Nintendo
Oyun olarak: Mario ve Pokemon
Ülkemizde hayatında PS'den başka bir konsol duymamış kişiler Nintendo ve Xbox'a kötü laflar atıyor oysaki boş yapıyor.

Düzeltme bu şu değil Nintendo'yu bilipte PS daha iyi diyen değil Nintendo'yu bilmeyip PS daha iyi demek

Oyun P2W ister inan ister inanma. Arkadaşım artısız silahla ha' bire ölüyordu ama para yatırdı ve Favela'da kapıdan çıkar çıkmaz HS atmaya başladı. P2W bir oyun. +7 basıp ölmeyen de var. Adam geçen şey yazmış: "+7 silahım var, sıktım sıktım ölmedi ama o artısız silahı ile öldürdü." oyunda alacaksın da alacaksın. Ayrıca optimizasyon sıkıntısı var.

Büyük bir ihtimalle arkadaş dalga geçiyor. (umarım)

Yeni konular

Geri
Yukarı