GeT ile ekran kartı satmak

Ynka

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Ben GET ile ekran kartı satıyorum ama alan adam taksit ile alacak. Adam parayı onaylayınca bana para taksit, taksit mi yatacak? Yoksa direkt yatacak, sahibinden mi komisyonunu alıp taksitle ödeme alacak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen yıl satmıştım. Alıcı onaylayınca bile para hemen yatmamıştı. Firmaya sorduğumda ilgili yasa gereği paranız havuzda 15-20 gün kadar bekleyebiliyor. Alıcının şikayeti filan olduğunda veya caydığında para havuzda beklemesi gerekiyormuş demişti ilgili firma. Şu an durum ne bilmiyorum.
Bu arada uyarı: Sitede ürünün resimlerinde seri numarasının da okunaklı çekildiği resim olsun. Geri iade olduğunda teslim almadan önce kargocuyla tutanak vs. ile açtırın ve gelen ürünün aynı ürün olduğunu vs. onaylatın.

Geçen yıl satmıştım. Alıcı onaylayınca bile para hemen yatmamıştı. Firmaya sorduğumda ilgili yasa gereği paranız havuzda 15-20 gün kadar bekleyebiliyor. Alıcının şikayeti filan olduğunda veya caydığında para havuzda beklemesi gerekiyormuş demişti ilgili firma. Şu an durum ne bilmiyorum.
Bu arada uyarı: Sitede ürünün resimlerinde seri numarasının da okunaklı çekildiği resim olsun. Geri iade olduğunda teslim almadan önce kargocuyla tutanak vs. ile açtırın ve gelen ürünün aynı ürün olduğunu vs. onaylatın.
dostum ne diyorsun ya adam alıyor şimdi 20 gün cok fazla ya

Gittigidiyor üzerinden satış yaparsanız süre 2-3 haftayı bulabiliyor. Sahibinden üzerinden satış durumunda ise 3 iş günü içinde toplam miktarın tamamı kayıtlı banka hesabınıza gönderiliyor. Ancak GeT'in satıcıyı "pek" korumadığını da not düşmek isterim.

Gittigidiyor üzerinden satış yaparsanız süre 2-3 haftayı bulabiliyor. Sahibinden üzerinden satış durumunda ise 3 iş günü içinde toplam miktarın tamamı kayıtlı banka hesabınıza gönderiliyor. Ancak GeT'in satıcıyı "pek" korumadığını da not düşmek isterim.
aynen öyle satıcı olarak kafama takılan cok şey var adam iadeyi kartı cıkarıp içine başka bişey koyup yaparsa ben derdimi kime anlatıcam + 1 hafta parayı bekliyorsun boş boş işler ama alıcı için cok iyi
arkadaşlar bi sorum daha var ben kartı get ile sattımda kargo ücretini satıcı öder yapmışım benim üstümde hiç nakit yok ödemezsem kargo ücretini sorun olurmu

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı