Getir kalitesi

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Cidden ben şu ana kadar bu kadar kaliteli bir sistem görmedim. Şu ana kadar yaklaşık 200 TL değerinde alışveriş yaptım, GetirYemek dahil. Ve şu ana kadar sadece 75 TL küsür ödemişim. Cidden mükemmel değil mi? Ben şu ana kadar bu kadar mükemmel bir alışveriş uygulaması görmedim. Kuryeleri nazik, arayüzü güzel, destek ekibi çok iyi.

Ne düşünüyorsunuz?

Cidden ben şu ana kadar bu kadar kaliteli bir sistem görmedim. Şu ana kadar yaklaşık 200 TL değerinde alışveriş yaptım, getiryemek dahil. Ve şu ana kadar sadece 75 TL küsur ödemişim. Cidden mükemmel değil mi? Ben şu ana kadar bu kadar mükemmel bir alışveriş uygulaması görmedim. Kuryeleri nazik, arayüzü güzel, destek ekibi çok iyi.

Ne düşünüyorsunuz?
Güzel bir uygulama ama İstanbul'a geliyoruz deyip İstanbul'un bazı noktalarına (bulunduğum bölgeye) getirmemeleri ayrı bir olay.

Daha uzun süreli kullanımda eksiklerini görmeye başlıyorsunuz. Kurye atadıkları crm sistemlerinde hatalar var. Bazen yemek siparişi arafta kalıyor, yemek restoranda hazır ama kurye gitmiyor ekranına düşmediği için.

Yeni konular

Geri
Yukarı