Gıda Getir Yemek 50 TL indirim

Restoranda 150 TL olan yemeği 250'ye koyuyorlar. Anlamı yok. Her yemeğin fiyatı restoran ile aynı olmalı. Üzerine yol ve komisyonu sepette eklemeli. Saçmalıktan başka bir şey değil.

1 yemekte 50 liraya yakın komisyon ve yol ücreti ödüyorum diyor restoran sahibi.

Siz 10 kişilik yemek alırsanız sanki 10 kere gitmiş gibi para alıyor. Halbuki 1 sefer gidiyor adrese.

Çok büyük olay var aslında da kimse umursamıyor.

Restoranda 150 TL olan yemeği 250'ye koyuyorlar. Anlamı yok. Her yemeğin fiyatı restoran ile aynı olmalı. Üzerine yol ve komisyonu sepette eklemeli. Saçmalıktan başka bir şey değil.

1 yemekte 50 liraya yakın komisyon ve yol ücreti ödüyorum diyor restoran sahibi.

Siz 10 kişilik yemek alırsanız sanki 10 kere gitmiş gibi para alıyor. Halbuki 1 sefer gidiyor adrese.

Katılıyorum cajun corner getir fiyatı 2X yapmış.

Bunu restoranlara değil getire söyleyeceksin. %30 komisyon alan o.

Restoran fiyatlarına Getir müdahale etmiyor hocam haberiniz olsun. Benim burgercim olsa istersem fiyatı 500 yapabilirim yani.

Hocam bilmiyorsunuz herhalde bu işleri. Tabii ki de restoran belirliyor fiyatı. Paket başına 50 lira ödeyeceğini bilen adam 150 liraya sattığı ürünü 200-220'ye koyar uygulamaya.

Sıkıntı restoranın belirlediği fiyatta değil. Hem komisyon çok. Hem de paket teslimat ücreti örneğin 30TL diyelim. 4 arkadaş tek seferde sipariş verdiğiniz teslimatta teslimat ücreti 30TL olması gerekirken 120TL alınıyor. 10 Tane alırsan işin boyutu saçmalıyor. Zaten bu tür şirketler buradan kazanıyor. Ne kadar çok sipariş o kadar çok kazanç. Flash indirimleri babasının hayrına yapmıyor.

Geri
Yukarı