Gıda Getir Yemek 50TL indirim "AFIYET50"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Böyle bir kampanya var yemek sepetinde.
Yemek sepetinde ne kadar mantıklı bilmiyorum.
Enfes Beşli ile kazanmaya başla!​
Enfes Beşli görevine katıl; ilk siparişinde 20 TL, ikinci siparişinde 60 TL, üçüncü siparişinde 70 TL, dördüncü siparişinde 70 TL ve son siparişinde 80 TL olmak üzere toplamda 300 TL YemekPuan kazanma fırsatını kaçırma!

Unutma, Y-Club'da 1 puan = 1 TL. Göreve katıl, adımları tamamla, YemekPuanlarını Ödül Dükkanı’nda kupona dönüştür, seçili işletmelerde doyasıya harca!​

Anladım hocam kodları siz mi buluyorsunuz yoksa size tanımlanan kuponlar falan mı ?
Genel olarak düşüyor bildirim felan çoğu yerde

Enfes Beşli görevine katıl; ilk siparişinde 20 TL, ikinci siparişinde 60 TL, üçüncü siparişinde 70 TL, dördüncü siparişinde 70 TL ve son siparişinde 80 TL olmak üzere toplamda 300 TL YemekPuan kazanma fırsatını kaçırma!

Unutma, Y-Club'da 1 puan = 1 TL. Göreve katıl, adımları tamamla, YemekPuanlarını Ödül Dükkanı’nda kupona dönüştür, seçili işletmelerde doyasıya harca!​

Genel olarak düşüyor bildirim falan çoğu yerde.

Düşer de atarım senin için bugün.

Genel olarak düşüyor bildirim felan çoğu yerde

Düşer de atarım senin için bugün.
Tamamdır hocam teşekkür ederim.
Neden eski konuları hortlatıp duruyorsunuz?
27 Ocak tarihli konu, sanki üstünden 3,5 yıl geçmiş gibi yazmışsın.
Konu sahibi arkadaş rahatsız olursa zaten kendisi dile getirir eğer 1 haftalık konuya mesaj yazılması seni rahatsız ediyorsa konuyu göz ardı et boş muhabbete gerek yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı