Gıda Getir Yemek 50TL indirim "PERSEMBE"

Bölgede anlık vs kullanılamıyor diye otomatik mesaj yazıp başka bilgi veremiyoruz, diyip bıraktılar.
Hocam müşteri hizmetlerine bağlarsa uygulama üzerinden konuşmayı deneyin. Muhtemelen çözemeyeceklerdir. Siz yardımcı olmalarını isteyin. Yapamazlarsa yarın veya bu akşam mesaj gelecektir size Telafi indirimi için.

Kampanya eklendi dedi fakat kampanyalarda gözükmüyor. Canlı desteğe yazdım verdikleri cevap şu:

"Kampanyalar kişiye, ürüne ya da ödeme yöntemine özel düzenlenebiliyor, anlık ya da bölgesel değişiklikler gösterebiliyor. Bir hesap ya da ödeme yöntemi ile bir kampanyadan bir kez yararlanabiliyorsunuz. Tüm kampanyalara alt menüdeki hediye paketi ikonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz."

Tamamdır o zaman. Yani çözemediyseler yapacak bir şey yok. İndirim kodunu bugün kullanamayabilirsiniz. Ama telafi indirimi gelecektir size bugün veya yarın.
İşin garip yanı bana sistemde bir sorun var, yoğunluktan falan da demediler direkt başka hesaptan da kullanmışsın diyor canlı destek. Garip.

İşin garip yanı bana sistemde bir sorun var, yoğunluktan falan da demediler direkt başka hesaptan da kullanmışsın diyor canlı destek. Garip.
Bir kere bile işe yaradığını görmedim destek sisteminin. Ama telafi indirimi vermesi güzel bir şey.

Bende telafi falan olmadı canlı destek ara ara deneyin dedi..
Telafi hemen gelmez hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı