GetSystemInfo Rapor Oluşturma Resimli Anlatım

Yeni sürümü buradan indirip çalıştırın.

Accept seçip sözleşmeyi kabul edeceksiniz.

GSI 1.jpg

Alttaki kısımda "..." kısımdan zip/rar dosyasının nereye çıkartmak istiyorsanız seçebilirsiniz. Tikleri işaretleyin ve Start'a basın.

GSI 2.jpg

İşlem tamamlandığında çalıştırdığınız klasör veya masaüstünde rar/zip dosyası çıkacaktır. O dosyayı altta belirtilen sitelerden birine upload edip istenildiğinde paylaşabilirsiniz.

NOT: Bu konuda paylaşacaksanız, hangi zararlı veya şüphelendiğiniz dosya vb. sorunu bildirip paylaşın.

5d48fgs4d8f.jpg

RGhost — file sharing
DATA FILE HOST - Free File Hosting
Simple File Sharing and Storage.
Dropbox
Free Cloud Storage for Files - pCloud
Google Drive - Cloud Storage & File Backup for Photos, Docs & More
(Paylaşıma açık izinleri verin)

Son düzenleme:
Bekliyorum murat bey. Bu arada virüs vardır diye norton, eset ve bitdefender rescue cd ile tarama yaptım çok önemli şeyler çıkmadı. Recovery yaptım yine düzelmedi, şuan sıfır windows kurdum hala aynı şekilde svchost fazla ram kullanıyor. Trustedinstaller' da fazla cpu kullanmaya başladı.
Format attıysan raporun anlamı kalmaz ki. Modemi resetle.

Hocam bir bakar mısınız. Verileri yükledim. Chrome'da ctrlo.co yönlendirmesi oluyor sürekli
GetSystemInfo_MHMT_Mehmet_01_07_2016_17_48_28.zip
Bios'un güncel değil imzamdan Aida64 raporunu paylaş.

Denetim masasından bunları kaldır:
Image Resizer for Windows
Image Resizer for Windows (64 bit)
USB Disk Security

DNS adresini değiştir.

Bu klasörleri sil:
C:\Program Files\Common Files\mcafee\

Bu klasörleri içlerini sil:
C:\Users\Mehmet\AppData\Local\Temp\
C:\WINDOWS\Temp

http://us.mcafee.com/apps/supporttools/mcpr/mcpr.asp
Bununla da Mcafee ürününü kaldırın.

İmzamdan Sistem tarama2 sonucunu da paylaşın.

Rehbere göre temizle:
c:\users\mehmet\downloads\fly_2_white\flyhigh_2\cd-rom.exe
c:\users\mehmet\appdata\local\google\chrome\user data\profile 1\extensions\fcfenmboojpjinhpgggodefccipikbpd\0.0.0.8_0\manifest.json
c:\users\mehmet\appdata\local\google\chrome\user data\profile 1\extensions\lkemddiljapcmhicklfpcbpfffahfbja\1.0_0\manifest.json
c:\users\mehmet\appdata\local\google\update\1.3.29.1\googleupdatesetup.exe
c:\users\mehmet\appdata\local\google\update\download\{430fd4d0-b729-4f61-aa34-91526481799d}\1.3.29.1\googleupdatesetup.exe
c:\users\mehmet\appdata\roaming\utorrent\updates\3.4.5_41202\utorrentie.exe
c:\users\mehmet\appdata\roaming\utorrent\updates\3.4.5_41073\utorrentie.exe
c:\users\mehmet\appdata\roaming\utorrent\updates\3.4.5_41372\utorrentie.exe
c:\users\mehmet\appdata\local\google\chrome\user data\profile 1\extensions\efaidnbmnnnibpcajpcglclefindmkaj\15.1.0.1_0\lib\settings.js
c:\users\mehmet\appdata\local\google\chrome\user data\profile 1\extensions\efaidnbmnnnibpcajpcglclefindmkaj\15.1.0.1_0\lib\ch-context-menu.js
c:\users\mehmet\appdata\local\google\chrome\user data\profile 3\extensions\efaidnbmnnnibpcajpcglclefindmkaj\15.1.0.1_0\lib\settings.js
c:\users\mehmet\appdata\local\google\chrome\user data\profile 3\extensions\efaidnbmnnnibpcajpcglclefindmkaj\15.1.0.1_0\lib\ch-context-menu.js

Klasörleri sil:
c:\users\mehmet\appdata\local\google\chrome\user data\profile 1
c:\users\mehmet\appdata\local\google\chrome\user data\profile 3\
c:\users\mehmet\appdata\local\google\
c:\users\mehmet\appdata\roaming\utorrent\updates\

Klasör içini sil:
c:\users\mehmet\appdata\local\temp\

Merhaba hocam, bende de sayfa yonlendirme var. Onunla ugrasirken simdi de bir sure sonra internet kesiliyor. Format atmak iatemiyorum ama gerekli raporlari da cekemiyorum, malesef var mi bir onerin? Pc resleyince 2 dk internet kullanabiliyorum sadece, online her oyunu oynayabiliyorum ama internette hic bir siteyi acamiyorum.

Merhaba hocam, bende de sayfa yonlendirme var. Onunla ugrasirken simdi de bir sure sonra internet kesiliyor. Format atmak iatemiyorum ama gerekli raporlari da cekemiyorum, malesef var mi bir onerin? Pc resleyince 2 dk internet kullanabiliyorum sadece, online her oyunu oynayabiliyorum ama internette hic bir siteyi acamiyorum.
O zaman imzamdan KIS 2016'yı başka bilgisayardan indirip flash bellek vs bir şey ile kendi bilgisayarına kur. Güncelleme yapabiliyorsan yap yapamıyorsan o şekilde full scan yap sonra raporları vermeyi deneyin.

2 dk internete girebildiğimi belirtiyorum. Noktaya dikkat etmediğimden uyarılmadan 1 gün yazma cezası alıyorum. Bu biraz saçmalık değil mi?

İnterneti bir şekilde getirdim. Sistem tarama raporu indiremedim ama 2 yi indirdim taradım.
Farklı siteye yönlendirme problemim düzeldi şu anda ama genede bir kontrol edermisin. KIS 2016'yi yapmama gerek varsa onuda yapabilirim.
Scan_2016-1-10-19-5.txt — RGhost — file sharing

Yeni konular

Geri
Yukarı