GetSystemInfo Rapor Oluşturma Resimli Anlatım

Yeni sürümü buradan indirip çalıştırın.

Accept seçip sözleşmeyi kabul edeceksiniz.

GSI 1.jpg

Alttaki kısımda "..." kısımdan zip/rar dosyasının nereye çıkartmak istiyorsanız seçebilirsiniz. Tikleri işaretleyin ve Start'a basın.

GSI 2.jpg

İşlem tamamlandığında çalıştırdığınız klasör veya masaüstünde rar/zip dosyası çıkacaktır. O dosyayı altta belirtilen sitelerden birine upload edip istenildiğinde paylaşabilirsiniz.

NOT: Bu konuda paylaşacaksanız, hangi zararlı veya şüphelendiğiniz dosya vb. sorunu bildirip paylaşın.

5d48fgs4d8f.jpg

RGhost — file sharing
DATA FILE HOST - Free File Hosting
Simple File Sharing and Storage.
Dropbox
Free Cloud Storage for Files - pCloud
Google Drive - Cloud Storage & File Backup for Photos, Docs & More
(Paylaşıma açık izinleri verin)

Son düzenleme:
Zararlı yönünden bir sorun gözükmüyor aten Kaspersky kullanıyorsunuz ancak MBAM'ı premium şekilde kullanıyorsanız kullanmayın.
Windows buildiniz güncel değil gibi bu da her sistemi açışınızda kasmaya net hızınıza etki eder. Güncel değilse güncel builde geçersiniz.

Zararlı yönünden bir sorun gözükmüyor aten Kaspersky kullanıyorsunuz ancak MBAM'ı premium şekilde kullanıyorsanız kullanmayın.
Windows buildiniz güncel değil gibi bu da her sistemi açışınızda kasmaya net hızınıza etki eder. Güncel değilse güncel builde geçersiniz.
Hocam cevapladiginiz arkadasin sisteminde 139 portu acik. IP adresinin Whois sonucunda garip bir sonuc cikiyor sanki. Ona dikkat ettiniz mi?

Murat hocam zahmet olmaz ise benimkine de bakar mısınız. Bilgisayarıma sızıldığını düşünüyorum. Bu aralar çok anormal davranıyor bilgisayar. Mining,keylogger,Rat gibi.

Kaspersky zaten kullanıyorsun. Bir zararlı görünmüyor. Openhardware monitor, Glasswire gibi şeyleri kaldır.
Battle eye kaldırıp yeniden güncel olanı kurabilirsen iyi olur. Kaldırdıktan sonra programfiles klasörlerinde artıkları varsa temizleyip günceli kurmayı unutma.

Sistemimde bir sorun yaşamıyorum fakat yine de incelense iyi olur diye düşünüyorum. Çünkü bugüne kadar hiç detaylı bir bakımla ilgilenmedim. Raporum:

Bir zararlı görünmüyor. Zaten Kaspersky yüklü. Mysql ve benzeri kodlama yazılımlarını siz yüklediyseniz sıkıntı yok. Sorun değil ancak CPU-Z, Hwinfo, MSİ afterburner benzeri araçları kaldırırsan sistem stabilitesi açısından iyi olur varsa.
Bir de Klasik başlat çubuğu o kadar gerekli değilse bir sonraki formatta kullanma çünkü bazı bug ve Windows kullanımına etki edebilir.
Kaspersky Win 7 crack indirip açmaya çalışmışsın engellemiş ve silmiş :) Kullanmayın böyle şeyler.
2 adet de güvenlik açığı bulmuş;

Firefox ve İTunes güncelleyin. Güvenlik açığı taramasını da iptal etmişsiniz tam taramamış.

Bir zararlı görünmüyor. Zaten Kaspersky yüklü. Mysql ve benzeri kodlama yazılımlarını siz yüklediyseniz sıkıntı yok. Sorun değil ancak CPU-Z, Hwinfo, MSİ afterburner benzeri araçları kaldırırsan sistem stabilitesi açısından iyi olur varsa.
Bir de Klasik başlat çubuğu o kadar gerekli değilse bir sonraki formatta kullanma çünkü bazı bug ve Windows kullanımına etki edebilir.
Kaspersky Win 7 crack indirip açmaya çalışmışsın engellemiş ve silmiş :) Kullanmayın böyle şeyler.
2 adet de güvenlik açığı bulmuş;

Firefox ve İTunes güncelleyin. Güvenlik açığı taramasını da iptal etmişsiniz tam taramamış.
Windows 7 crack'i başka bir amaçla indirmiştim aslında, zaten kendi bilgisayarımda kullanmıyorum :) Neyse sileceğim.
Firefox ve iTunes'u da güncelleyeceğim.
Bir de Java 8 Update 231 ve Update 151 var, 151'i sileceğim.
MySQL'i ben kurdum zira web programlama konusunda da testler yapıyorum. Klasik başlat menüsünü başlat için değil sadece görev çubuğunu daha şeffaf hale getirmek için kurmuştum.
Windows 7 crack'i başka bir amaçla indirmiştim aslında, zaten kendi bilgisayarımda kullanmıyorum :) Neyse sileceğim.
Firefox ve iTunes'u da güncelleyeceğim.
Bir de Java 8 Update 231 ve Update 151 var, 151'i sileceğim.
MySQL'i ben kurdum zira web programlama konusunda da testler yapıyorum. Klasik başlat menüsünü başlat için değil sadece görev çubuğunu daha şeffaf hale getirmek için kurmuştum.
Firefox'u ve iTunes'u güncelledim ve Java 8 Update 151'i sildim. Güvenlik açığı taramasını da tamamladım ve başka hiçbir programda güvenlik açığı bulunmadı.

Geri
Yukarı