Geyser MC nasıl kullanılır?

İşletim sistemi
Windows 10

FISTIK SARMA

Decipat
Yer
Pastane
Daha fazla  
Benim sınıfın Minecraft Java serveri var. Bende ise Windows 10 Edition. Geysermc nasıl kullanılır kaynakları hep İngilizce ve İngilizcem çok az. En baştan nasıl kullanılacağını öğretir misiniz? Premium'a gerek kalmayan halini nasıl yapacağımızı merak ediyorum. @efedesu. Senin bildiğini düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Premium'a gerek kalmayan halini nasıl yapacağımızı merak ediyorum. @efedesu. Senin bildiğini düşünüyorum.
Su anlik boyle bir ozellik yok fakat ileride belki bir bordo bereli bunun icin bir sey yapabilir. Gunumuzde sadece Bedrock'tan Java Edition'a sadece Java Edition hesabina sahip olan oyuncular girebiliyor. Bu konuda yapabileceginiz bir sey yok gibi. Normal olarak kurmak isterseniz yardimci olabilirim. Internette belki 3-4 tane bedava premium hesap bulabilirseniz onlari da kullanabilirsiniz.

Su anlik boyle bir ozellik yok fakat ileride belki bir bordo bereli bunun icin bir sey yapabilir. Gunumuzde sadece Bedrock'tan Java Edition'a sadece Java Edition hesabina sahip olan oyuncular girebiliyor. Bu konuda yapabileceginiz bir sey yok gibi. Normal olarak kurmak isterseniz yardimci olabilirim. Internette belki 3-4 tane bedava premium hesap bulabilirseniz onlari da kullanabilirsiniz.
Hani plugini olan serverlerde oluyordu.

Geri
Yukarı