Gezginler.com üzerinden virüs bulaşır mı?

Bugün gezginlerden .zip formatında bir program indirdim ve zipi açmadan önce Virüs Total ile tarattım. Virüs Total Zip dosyasında trojan buldu ve indirdiğim zipi kurmadan kaldırdım.

Gezginler, eskiden beridir isimsiz kahramanlardan biridir.
Virüs veya zararlı yazılımlar barındırmaz.
O sitenin sahibini çok merak ediyorum. Acaba bunca yıldır bu siteyi ufak tefek reklamlarla nasıl ayakta tuttu?

Orjinal Gezginler'de, Gezginler.com diye bir uzantısı yoktur.
Gezginler.net'tir uzantısı.

Gezginler, eskiden beridir isimsiz kahramanlardan biridir.
Virüs veya zararlı yazılımlar barındırmaz.
O sitenin sahibini çok merak ediyorum. Acaba bunca yıldır bu siteyi ufak tefek reklamlarla nasıl ayakta tuttu?

Orjinal Gezginler'de, Gezginler.com diye bir uzantısı yoktur.
Gezginler.net'tir uzantısı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyun videosu paylaşan ve oyunlar hakkında yorum yapan bir ergen için kendisini aşan konuşmalar yapmış videoda. İlim ve yardımlaşma topluluklarıyla ilgili sınırlarını aşan konuşmalar yapan bir ergen sadece. Gözardı edin.

Oyun videosu paylaşan ve oyunlar hakkında yorum yapan bir ergen için kendisini aşan konuşmalar yapmış videoda. İlim ve yardımlaşma topluluklarıyla ilgili sınırlarını aşan konuşmalar yapan bir ergen sadece. Gözardı edin.
Gezginlerede bir şey diyemezsiniz. Zamanında hepimiz kullandık. Videoyu şimdi izledim. Abartılacak bir şey yok. Yinede kötü olmuş arkasındaki gerçeği bilmememiz.

Son düzenleme:
İlgili site(.net) güvenilirdir. İçeriklerin indirme bağlantıları resmi siteleri üzerine yönlendirmekte.

Para kazanmak için saçma sapan içerikler üreten kanallara itibar etmemenizi öneririm, Kanaat önderi gibi davranan sözde kanalın forumlardan içerik çalma(Örn: M2 3. parti yazılım coderları ifşası, asıl kaynak bir mmo forumunun kullanıcılarıdır) ve bu içerikleri kendisi oluşturmuş gibi davranma, yerli markaları ve şahıslar hakkında videolar hazırlayıp topluluğa linçlettirme gibi huyları var. Zaman kaybıdır.

Geri
Yukarı