Gezilebilecek Avrupa ülkesi önerisi

Shadower

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 5 AN515-57
Meslek
Yönetmen
Selam sosyal, bahar ayı içinde Avrupa'dan birkaç ülkeye gitmek istiyorum. Pasaportumun dolması ve Avrupa'da yaşamı merak ettiğim sizce hangi ülkeleri gezmeliyim? Maksimum 2-3 tane olsun. Öğrenciyim, kolay vize veren Avrupa ülkeleri hangileri? Bir de gittiğim dönem itibarıyla en rahat gezilecek neresi?

Selam sosyal, bahar ayı içinde Avrupa'dan birkaç ülkeye gitmek istiyorum. Pasaportumun dolması ve Avrupa'da yaşamı merak ettiğim sizce hangi ülkeleri gezmeliyim? Maksimum 2-3 tane olsun. Öğrenciyim, kolay vize veren Avrupa ülkeleri hangileri? Bir de gittiğim dönem itibarıyla en rahat gezilecek neresi?

Bence yakınlık ve fiyat bakımından Yunanistan ilk hedef olabilir. Ha bana sorarsan yunanistanı pek merak etmem, ama diğerleride çok pahalıdır muhtemelen.

Bir Schengen ülkesine vize aldığınızda diğer ülkeleri de ziyaret edebiliyorsunuz. Paris, Roma ve Madrid'i gezmenizi öneririm. Uygunluğunuza göre de Lyon, Marsilya, Malaga ve Milano gibi şehirlere de geçiş yapabilirsiniz. Paris'te çok fazla müze var ve mevsim fark etmeksizin rahatlıkla gezebiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı