Gezip de en çok beğendiğiniz şehirler

Denizli de 4, 5 sene yaşadım üniversiteyi orada okudum Pamukkale tarafı güzeldir. 3-4 kez ziyaret etmiştim. Fakat eskiden daha iyi olduğu söyleniyordu.

Suyun az olmasından dolayı suyu belirli aralıklarla yer değiştiriyorlar. Doğal beyazlık bozulmasın diye. İnsanlara açık olan yerlerine mümkün olduğunda az su veriyorlar. Giden bilir beyaz bir çamuru vardır cilde iyi geldiği söylenir.

İleride Develi ve Akköy idi sanırım oralarda termal oteller var. Oralarda fena değildir gezebilirsiniz.

Denizli içerisinde bir de Kaklık mağarası var oraya kesin uğrayın.
Hocam bir daha gider miyim emin değilim açıkçası. Zaten yol üstü diye uğramıştık, ilk gidişimde de yaşım küçüktü.

Aslında ben de o termal otellere gidecektim ama zaman yoktu, dolaşıp çıktık. Bu sanırım ismi kleopatra olan bir termal su vardı Pamukkale'de, 200 lira giriş ücretini görünce kaçtık hemen.

En sevmediğim dondurma ama sizin sevmiş olmanız bir Antalyalı için mutluluk verici.
Neden sevmiyorsunuz hocam? Bence klasik sadeden çok daha güzel Konyaaltın'ndaki 5 TL'ye satılan Twister'dan iyidir :)
Denizli Afyon yolu üzerinde kaklık diye bir mahalle olması lazım orada merkeze yarım saat olması gerekiyor. Travertenlere 55 km uzaklıkta.
Not aldım, teşekkürler.

Vanilyalı daha çok hoşuma gidiyor. Bayağıdır yemedim doğrusu yazın eğer dışarı çıkmak müsait olursa tekrar denerim.
Antalya cidden güzel şehir hocam, Mersin dönüşü ilaç gibi geldi vallahi, çok da pahalı bir şehir de değil. Akşamları geçeceksin Konyaaltı sahiline çakıllara uzanıp sabaha kadar sohbet edeceksin.

Antalya cidden güzel şehir hocam, Mersin dönüşü ilaç gibi geldi vallahi, çok da pahalı bir şehir de değil. Akşamları geçeceksin Konyaaltı sahiline çakıllara uzanıp sabaha kadar sohbet edeceksin.

Keşke oralara yakın otursam. Bir de Serik taraflarına gelseniz eser yok :(.

Yeni konular

Geri
Yukarı