GFN durumu nasıl?

TR sunucuları, Türkiye'deki internet hızına ve ping zamanına göre değişir. Ancak, internet hızınızın 25 Mbps ve ping değerinizin 11-20 arasında olması, GFN hizmeti için yeterli olur. Ancak, bazı gecikmeler ve bağlantı kesintileri yaşayabilirsin. İnternet bağlantını kablosuz yerine kablolu bağlantı ile kullanmanı öneririm.

Sıra bekleme denemede var. Ücretli aldığında sıra bekleme yok. Test edip öyle alman mantıklısı.

GFN Premium kullanmadınız sanırım hiç.

Peki oynayacağım oyunu indirmeme filan gerek var mı? Yoksa direk tıkla oyna şeklinde mi?

Size atadıkları PC'de o oyun inik değilse indiriyorsunuz ama ben Avrupa sunucularında oynarken zaten 100 GB'lık oyunu 15 saniyede indirmişti. TR sunucularını bilmiyorum.

Ve tabiki sizin kütüphaneniz de ekli bulunan satın aldığınız veya bedava elde ettiğiniz oyunlar şayet GFN'de var ise oynayabilirsiniz.

İlk çıktığı zamanlarda kullandım. Bildiğim kadarıyla sunucular sadece aşırı yoğunsa bir kaç dakikalık bekleme oluyor, bana hiç denk gelmemişti.

İlk çıktığı zamanlar EU sunucularında oynadığın için sıra sorunu yoktu şu an sunucular Türkiye'de ve imkanlar kısıtlandı.

İlk çıktığı zamanlar EU sunucularında oynadığın için sıra sorunu yoktu şu an sunucular Türkiye'de ve imkanlar kısıtlandı.
O çok kötüymüş. O kadar para verip sıraya almaları hakkında yasal dayanakları var mı? Bekleme süreleri aşağı yukarı ne kadar oluyor?

3 aylık GFN alacağım. Tam hakim değilim, ilk alışım. Sıra bekleme olayı varmış. Ayrıca TR sunucuları nasıl? Şu an internet hızım sabit 25 Mbps. Ping ise 11-20 arası dolaşıyor.

Bekleme bu zamana kadar yaşamadım 2. ayım oldu neredeyse 3 aylık aldım bende EA Play alırsan bayağı iyi olur şu aralar oyunsuzluktan çatlayacağım :D

O çok kötüymüş. O kadar para verip sıraya almaları hakkında yasal dayanakları var mı? Bekleme süreleri aşağı yukarı ne kadar oluyor?

Bu zamana kadar beklemedim galiba çözdüler o işi.

Peki oynayacağım oyunu indirmeme filan gerek var mı? Yoksa direk tıkla oyna şeklinde mi?

Sunucu bekleme durumu olmasa da bendemi kaynaklı anlamadım ama klavye mouse lagı olabiliyor bende ara sıra olabiliyor.

Yoğun olduğu zamanlar özellikle tatil vakitleri 5-10 dakikalık bekleme süreleri oluyor. Can Sungur GFN reklamı yaparken sıra beklemişti bir kez aklımdan çıkmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı