GFN Türkiye sunucuları nasıl?

466609

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Merhaba, bildiğiniz üzere 5 Ağustos'ta maalesef Avrupa sunucuları Türkiye için kapatıldı. Bende GAME+ ile üyelik aldım ve biraz oynadım ama oyun deneyimi çok kötüydü sizde de öyle mi? Yani ekte belirttiğim internetle Avrupa sunucularına en fazla 37 ping ve 60FPS oynayabiliyorken şimdi çok kötü bir deneyim ile oynuyorum. Belki düzelir şu an idare ediyorum ama bir yerden sonra çok sıkmaya başlayacak gibi sizde de öyle mi?

speedtest.PNG

bu hız 1080P ve 60FPS ile oynamak için yetmesine rağmen 720P'de bile çamurlaşmalar oluyor.

Vallahi ben 16/4 ile denedim. Uploadım pratikte 3.5 falan oluyor. Görüntü kesinlikle kötüydü. Ancak kontroller çok tepkiseldi. Gayet beğendim bu sebeple.

1628705814833.png

Hocam hız testini şimdi yaptım ben de sizinle aynı şeyi yaşıyorum görüntü iğrençti ama gerçekten çok tepkiseldi. Neden anlayamadım.

100/7 ile bile görüntü leş gibi, ara sıra bozulmalar, gecikmeler oluyor. Tabii kendi bilgisayarımızdan oynarmış gibi hissettirmesi imkansız ama idare eder yani.

Açıkçası ben arkadaşımla Avrupa sunucusun da CS:GO'da yoldaş girdim az bir gecikme farkı dışında kendi bilgisayarımdan farksızdı bu sorunu TR'de yaşıyorum.

Açıkçası ben arkadaşımla Avrupa sunucusun da CS:GO'da yoldaş girdim az bir gecikme farkı dışında kendi bilgisayarımdan farksızdı bu sorunu TR'de yaşıyorum.
Ben EU sunucusunda sıkıntısız oynuyordum hangi oyun olursa olsun ethernet kablosu bağlıyordum TR serverinde sıra beklemekten oyun oynanmıyor.

Geri
Yukarı