GFN rezaleti

shocktroop

Hectopat
Makaleler
26
Yer
Trabzon
Son günlerde GeForce NOW TR kullananlar belki görmüştür. Pikselleşme ve donma oynanmayacak seviyede arttı. İlk başta kendimden kaynaklı olduğunu düşündüm, yanılmışım. Biliyorsunuz yaz geliyor ve okullar tatil olacak. Daha tatil dahi olmadan sunuculara anlaşılan çok yük biniyor. Oyunların bazıları oynanmayacak seviyeye geldi.
Asıl soru, ben aylık 110TL veriyorum ve sonuç bu mu? En kısa zamanda el atılır umarım şu olaya. Yoksa zaten adamakıllı oyun kütüphanesi yok, yıllardır devam ettirdiğim üyeliğimi keseceğim.

İnternetiniz iyiyse TR harici sunucuya bağlanın.

Ona 110 vermek yerine Game Pass'a 30 vermek daha mantıklı değil mi? Çok görüyorum GFN kullanan merak ediyorum ne gibi bir artısı var da o kadar para veriyor millet?

Game Pass bulut oyun ağı değil diye biliyorum. GFN'de oyunları indirmeden ve normal oyuna göre sistem istemeden oynayabiliyorsun.

Son günlerde GeForce NOW TR kullananlar belki görmüştür. Pikselleşme ve donma oynanmayacak seviyede arttı. İlk başta kendimden kaynaklı olduğunu düşündüm, yanılmışım. Biliyorsunuz yaz geliyor ve okullar tatil olacak. Daha tatil dahi olmadan sunuculara anlaşılan çok yük biniyor. Oyunların bazıları oynanmayacak seviyeye geldi.
Asıl soru, ben aylık 110TL veriyorum ve sonuç bu mu? En kısa zamanda el atılır umarım şu olaya. Yoksa zaten adamakıllı oyun kütüphanesi yok, yıllardır devam ettirdiğim üyeliğimi keseceğim.

Ben GeForce NOW global kullanıyorum herhangi bir sorun yok siz de GeForce NOW Global'e geçmeyi deneyebilirsiniz.

Agalar ona 110 vermek yerine Game Pass'a 30 vermek daha mantıklı değil mi? Çok görüyorum GFN kullanan merak ediyorum ne gibi bir artısı var da o kadar para veriyor millet?
Birbiriyle tamamen alakasız, birbirinin muadili olmayan 2 sistem.

GFN’de kendi satın aldığınız oyunu, bulut üzerinden kaliteli bilgisayarda oynuyorsunuz.

GamePass’te oyun kütüphanesindeki oyunları (kendiniz satın almadığınız, kiraladığınız oyunlar) kendi bilgisayarınızda oynuyorsunuz.

Cyberpunk vs gibi yeni oyunlar GamePass’te de yok ayrıca.

Ben bedava iken Avrupa sunucularında oynuyordum. Cyberpunk 2077'i bitirdim güzelce. Avrupa sunucularına bağlanmayı dene.

Geri
Yukarı