Ghost bisiklet alınır mı?

Ghost kato universal bisikletini beğendim fakat Türkiye'de o kadar yaygın olmamasından dolayı nereden bulabilirim onu da bilmiyorum. Bir sıkıntısı olduğunda götürebileceğim bir teknik servisi falan var mıdır?

Carraro ghost whistle aynı firmaya ait. Ghost yıllardır piyasada ve kullananı oldukça fazlaydı eskiden. Sanırım F/P o zamanlar iyiydi. O sebeple çok görüyordum. Alınır ama sizin ulaşabileceğiniz servislerini iyi araştırın. Bisikletten çok ilgisiz servisler illallah ettiriyor.

Diskleri ince, aktarıcıları falan düşük seviye, gidondan kilit yok maşada ben olsam almazdım.
Daytona 930 bakabilirsiniz bu fiyatlara.

Diskleri ince, aktarıcıları falan düşük seviye, gidondan kilit yok maşada ben olsam almazdım.
Daytona 930 bakabilirsiniz bu fiyatlara.

Hocam nereden baktınız? Ben herhalde yabancı kaynaklara baktım deore set var üzerinde. Şimdi hob web sitesinde gördüm Türkçe kaynak olivo ve altus set yazıyor. Kafam karıştı.

Diğer bisiklet sitelerinde yok pek tanımadığım siteler satıyor bende pek güvenemedim siteye sizlerin bildiği güvenilir site var mı?

Sundu bisikleti biliyorum ben orada varsa alınabilir. Seda bisiklet ve doruk bisiklet İzmir mağazalarından alışveriş yaptım memnun kaldım. Fakat diğer arkadaşın dediği gibi F/P daha iyi seçenekler aranabilir.

Hocam nereden baktınız? Ben herhalde yabancı kaynaklara baktım deore set var üzerinde. Şimdi hob web sitesinde gördüm Türkçe kaynak olivo ve altus set yazıyor. Kafam karıştı.

Sundu bisikleti biliyorum ben orada varsa alınabilir. Seda bisiklet ve doruk bisiklet İzmir mağazalarından alışveriş yaptım memnun kaldım. Fakat diğer arkadaşın dediği gibi F/P daha iyi seçenekler aranabilir.

Bildiğiniz güzel bisikletler var mı peki bu konuda biraz yabancıyımda.

Yeni konular

Geri
Yukarı