Ghost of Tsushima 16 Mayıs'ta PC çıkıyor!

Elden Ring ve Sekiro bizim ülkede çok tuttu önceden umurlarında olmasak da artık bizi görmezden gelmezler.

Hocam illaki tutmuştur da yine de Sony oyunları açık ara farkla ülkemizde daha çok rağbet görüyor. God of War'a tapan adamlar var yani. Ona rağmen adamların umurunda değiliz olacağımızı da sanmıyorum.

Az önce on sipariş geçtim görür görmez heyecandan kalbim duracaktı, FSR3 desteği var, Horizon forbidden West FSR 3 desteği onaylandı bu yıl çok güzel geçeceği çok belli, yanına'da Dragon doğma 2 aldım miss gibi oldu.

Eki Görüntüle 2134303
Hocam steam hesabınızı paylaşma şansınız var mı? Profilinizden birkaç oyun önerisi bakmak istiyorum.

Hocam Steam hesabınızı paylaşma şansınız var mı? Profilinizden birkaç oyun önerisi bakmak istiyorum.

Atayım tabii.

Bu da çıkıyor, Dragon's Dogma 2 de çıkıyor bu ay, Ocak'ta Infinite Wealth çıktı doğru dürüst oynayamadım. Geçen sene çıkan RE 4 Remake, Atomic Heart, PC'ye gelen Lost Judgment ve bir dünya oyun var kütüphanemde hala açıp doğru dürüst oynayamadığım. Oyun çok, zaman yok. Çıktığı gibi oynayacak arkadaşlar şimdiden iyi oyunlar diliyorum.

Bu da çıkıyor, Dragon's dogma 2 de çıkıyor bu ay, Ocak'ta ınfinite wealth çıktı doğru dürüst oynayamadım. Geçen sene çıkan re 4 remake, Atomic Heart, PC'ye gelen Lost judgment ve bir dünya oyun var kütüphanemde hala açıp doğru dürüst oynayamadığım. Oyun çok, zaman yok. Çıktığı gibi oynayacak arkadaşlar şimdiden iyi oyunlar diliyorum.

Korona virüsü zamanı sektör ölüydü artık acısını çıkarıyolar yeminle sürekli takır takır her sene Final Fantasy çıkıyor.

Atayım tabii.

En üzüldüğüm profil tipi :( 500-600 tane cillop gibi oyunun var abi oynasana süs gibi duruyolar profilinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı