Ghost of Tsushima 16 Mayıs'ta PC çıkıyor!

Rica ederim, yardımcı olabildiğime sevindim 😁

Evet yapıyor, ben Steam dolara geçtiğinden beri birçok alışveriş yaptım Fanatical'dan. Eğer bir kod Türkiye'de aktif olmuyorsa altında gösteriyor zaten aşağıdaki gibi, hatta direkt oyunu aratınca çıkmıyor sitede. (Örnek olarak Helldivers 2 var)

Ben bizzat Ghost of Tsushima'yı da Fanatical'dan aldım sorunsuz bir şekilde, sadece kodu ve oyun çıkışını beklemek kaldı geriye. Daha öncesinde başka bir AAA oyun da ön sipariş vermiştim hiçbir sıkıntı yaşamamıştım. Fanatical'da yalnız dolar ile satın alım yapılıyor, site TL karşılığını gösteriyor sadece güncel kura göre.

Ben 1680 TL ödedim Papara ile, normalde direkt kur karşılığı 1600 TL, dolar olarak da 49.8 dolara denk geliyor (Normalde oyun 60 dolar). 80 TL komisyon oldu dolar olduğu için. Her türlü Steam'den almaktan daha ucuza geliyor. Zaten Steam'den alınca da komisyon olduğu için aynı şey olmuş oluyor. Hatta Steam'deki komisyon daha da fazla olacaktı ana fiyat arttığı için. 60 dolar 1940 TL güncel kura göre + Papara'nın %5 komisyonu 97 TL = 2037 TL'ye denk geliyor. Fanatical'dan almak 360 TL daha ucuz oluyor.

Eki Görüntüle 2153345

Eki Görüntüle 2153341
Eki Görüntüle 2153342

Sabah bende ön sipariş verdim hocam keyi ne zaman teslim ederler sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı