Ghost of Tsushima alınır mı?

Offline hesap satın aldım 25 TL'ye oynuyorum şu an 10. saatim falan. 25 TL için çok keyifli oyun bayağı sardı eğer 500-600'lere düşmeyi düşünürse hesabıma satın alabilirim.

itemsatis sitesinde şu an 25₺ steam paylaşımlı hesap. Çevrimdışı yap, remote play off yap ve hikâye modunu oyna. Sorunsuz bir şekilde oynarsın. ✅

Offline hesap satın aldım 25 TL'ye oynuyorum şu an 10. saatim falan. 25 TL için çok keyifli oyun bayağı sardı eğer 500-600'lere düşmeyi düşünürse hesabıma satın alabilirim.
Hikâyeli oyunları ortak hesapla oynuyorum. Böylesi daha iyi. 😊

Eğer para yönünden sorununuz yoksa alabilirsiniz de ortalama 15-30 saat sürecek hikayeli oyuna 1500 TL verilmez. Ben olsam vermem de oyun güzel, kötü değil. Oyunu Japonca seslendirmeyle oynarsanız daha eğlenceli oluyor.

Eğer para yönünden sorununuz yoksa alabilirsiniz de ortalama 15-30 saat sürecek hikayeli oyuna 1500 TL verilmez. Ben olsam vermem de oyun güzel, kötü değil. Oyunu Japonca seslendirmeyle oynarsanız daha eğlenceli oluyor.
25 liraya ortak hesap satılıyor. Bence herkes oynamalı.

25 TL'ye ortak hesap alacağıma, gidip malum yoldan oynarım; daha iyi. Sonuçta her iki yolda da yapımcının cebine para girmiyor ve ortak hesap satan kişiler de dünya kadar para kazanabiliyor böylece. GeForce NOW kullanmadığınız sürece ortak hesapları tavsiye etmem.

Geri
Yukarı