Ghost Spectre 21H1 kurulur mu?

umutcnn38

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
8 GB 1333mhz
SSD veya HDD modeli
Kingston 256 GB SSD
Ekran kartı
AMD Radeon R7 240 4gb
Anakart
Asus P8B75 ML-X
İşlemci
İntel İ5 3330
Ghost Spectre'nin 21H1 sürümünü yükledim ve flash diske yazdım. Bu işletim sistemini çok araştırdım ve araştırmalarım sonucu bir sıkıntı ile karşılaşan birine rastlamadım. Sizce kursam pişman olur muyum? (hiç güvenli değil gibi konulara girmeyin eğer varsa deneyiminiz ona göre cevap veriniz halihazırda giriş seviyesi bir sistemim olduğu için bilgisayarımı bir nebzede olsa ferahlatmak istiyorum). Ve başka bir sorum daha var. Bu ses sürücüleri olsun Ethernet sürücüleri vb. olsun bunlar kurulu olarak mı geliyor yoksa kendimiz manuel olarak mı kuracağız? Daha önce flash diskten format atma deneyimim olmadığı için korkmuyor değilim açıkçası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurulumdan önce sistem sürücülerini indirip bir yere yedeklemelisin. Ayrıca gayet iyidir, performans testi videolarında standart windows sürümlerine kıyasla önde.

Kurulumdan önce sistem sürücülerini indirip bir yere yedeklemelisin. Ayrıca gayet iyidir, performans testi videolarında standart Windows sürümlerine kıyasla önde.
Kurulumdan önce sistem sürücülerini indirip bir yere yedeklemelisin. Ayrıca gayet iyidir, performans testi videolarında standart Windows sürümlerine kıyasla önde.
Emin olmak için soruyorum sistem sürücüleri derken PC de kurulu olan bütün sürücüleri mi kasttettiniz yoksa belli başlı şeyler mi?

Emin olmak için soruyorum sistem sürücüleri derken PC de kurulu olan bütün sürücüleri mi kasttettiniz yoksa belli başlı şeyler mi?
Ekran kartı, ses sürücüsü, ethernet ve wifi sürücüleri gibi temel sürücülerden bahsediyorum. Anakartınızın internet sayfasında bulunan sürücü bölümünde gereken bütün sürücülerin her işletim sistemi için birer kurulum dosyası olması gerekmekte.

Bence bu sistemler pek fark etmiyor. Bir ara rahat 20 tane editlenmiş sistemi denedim tek tek erinmeden kurdum öyle ahım şahım FPS yükselmesi yok. Genel de masaüstün de falan bir tık hızlı oluyorlar onu sende yaparsın programlar ile. Oyun yönünden ben hiç fark göremedim. Fark görmek istiyorsan donanımlarını yükselt.

Yeni konular

Geri
Yukarı