Ghost Spectre Windows 10 nasıl kurulur?

ShunsuiK

Decapat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle herkese iyi akşamlar. Windows 11'i sevmediğim için 10'a geri dönüş yapacağım, bu yüzden de Ghost Spectre olana döneceğim. Bu yüzden sizden yardım almaya geldim. Ben bu Ghosts'yi nasıl kuracağım? Ghost s.'nin nasıl kurulacağına dair videolara baktım fakat hiçbir şey anlamadım. Bana yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler iyi akşamlar.

Rufus ile yazdırıp normal Windows 10 kurulumu yapacaksınız. Kurulum ekranı ilk açıldıgında altta Windows ikonu olması lazım ona bir kez tıklayın (yanındaki de olabilir hatırlamıyorum pek çok zaman geçti).
Alternatif olarak Windows 10 1809 LTSC öneririm. Özellikle eski sitemlerde bayağı stabil bir şekilde çalışıyor. Beğeneceğinizi düşünüyorum. El değmemiş imaj olmasından kaynaklı daha güvenilirdir. UWP uygulamaları barındırmaz. Link:

Reis alttaki imzanı ödünç aldım haberin olsun teşekkürler şimdi konuya gelirsek şu anki PC de 11 kurulu bir sıkıntı çıkmaz değil mi?

Rica ederim :) sıkıntı olmaz.

Reis son kez bir şey soracağım bu ISO dosyası değil de U10 dosyası olarak geçiyor he bu arada sizin attığınızı değil de son sürüm olanı indirdim kendi sitesinden.

Kernelos öneririm modlu Windows olarak.

Çok sağ olun fakat Ghost Spectre'nin Windows'unu kullanacağım.

@reLive direk USB'ye atsam olur mu acaba bir deneyim.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-10-09 012411.png
    Ekran görüntüsü 2023-10-09 012411.png
    2,9 KB · Görüntüleme: 51
  • 1696804030327.png
    1696804030327.png
    2,9 KB · Görüntüleme: 40
@reLive direk USB'ye atsam olur mu acaba bir deneyim.
Olmaz. Kendi sitesinde son sürüm ingilizce olarak sunulmuş.
Tam olarak nereden indirdiniz acaba? uup dump ?

Sistemiz yeterli ise son sürüm orijinal Windows 10 kurun. Sonrasında debloater ile bloatware yazılımları kaldırın. Wpd freeware ile telemetry servislerini devre dışı bırakın. Aynı performansı alırsınız. Hatta daha yüksek performans sunduğu bile söyleyebilir. Sistem yeterli değil ise son sürüm 2021 21h2 enterprise ltsc yerine bir önceki 2019 1809 enterprise ltsc sürümü öneririm. Açık kaynak olmayan modlu kalıpları mümkün olduğunca kullanmamaya özen gösterin. En iyi alternatif atlas OS (Türkçe dil kullanamıyoruz diye hatırlıyorum haberin olsun).
Edit : Atlas os kurulum mantığı değişmiş revios tarzı.

Son düzenleme:
Ghost Spectre kullanmayın içinde ne olup ne olmadığı belirsiz Windows'lar kullanmayın. LTSC sürüm veya Home sürümleri kullanın. Yine de siz kullanmak istiyorsanız, size yardımcı olabilirim fakat verilerinizin zarar görmesi veya Ghost Spectre kullanırken verileriniz açığa çıkarsa veya zarar görürse ve ayrıca bilgisayarınız virüs kaparsa ve sıkıntı çıkarırsa, sorumluluk size aittir.

Geri
Yukarı