Ghost spectre son sürüm indirme

Mehmet Avci

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Serbest
RAM
16
SSD veya HDD modeli
256 m2
Ekran kartı
1660 ti
Anakart
Asus
İşlemci
i5 10300h
Merhaba arkadaşlar. Ben bu konulardan pek anlamam i5 10300H ve 1660 Ti laptopum var.
Bu ghost spectre önüme çıktı için de gereksiz şeyler yokmuş.
Şimdi ne olacak PC in iyi diyebilirsiniz ama ben nefret ediyorum gereksiz şeylerden onun için indirmek istiyorum ama Windows Update olan compakt mı ne varmış.
Onu nereden indirebilirim son sürümü hangisidir? Ya da hangisini önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ghost Spectre önermiyorum. Gereksiz özelliklerden kurtulmak için gereksiz virüslerle uğraşmanız muhtemel. @OgnitorenKs hocamın düzenlediği ISO'yu öneririm kendimde v2 sürümünü kullanıyorum. LİNK
Hocam artık v3 oldu. 😊 Linki yeni güncelledim. Bu son sistemdi artık hazır sistem yayınlamayacağım bu sistemleri hızlı ve basit bir şekilde nasıl hazırlanacağını mini rehberle anlatmaya çalışacağım. Uzun rehberler insanları bayıyor.

Hocam artık v3 oldu. 😊 Linki yeni güncelledim. Bu son sistemdi artık hazır sistem yayınlamayacağım bu sistemleri hızlı ve basit bir şekilde nasıl hazırlanacağını mini rehberle anlatmaya çalışacağım. Uzun rehberler insanları bayıyor.
Haklısınız hocam sistem hazırlamaktan ziyade 40 sayfa konu çok uzuyor. Herkesin soruları var ve cevap vermek işkence olmalı. Rehberlerinizi bekliyoruz.

Haklısınız hocam sistem hazırlamaktan ziyade 40 sayfa konu çok uzuyor. Herkesin soruları var ve cevap vermek işkence olmalı. Rehberlerinizi bekliyoruz.
Benzer sorular aynı kişi tarafından 20 defa sorulmadığı müddetçe sıkıntı yok. Kafanıza takılan her şeyi sorabilirsiniz. Hazır sistem ve toolbox ile uğraşırken gelen sorulara baktığım da konuların çok az ve yetersiz kaldığını gördüm. Hazır sistemlerden gelen geri bildirimler ile çok fazla şey öğrendim.

Bir deniyelim en fazla format atar orjinal windows yükleriz.gereksiz şeyler beni deli ediyor
Benzer sorular aynı kişi tarafından 20 defa sorulmadığı müddetçe sıkıntı yok. Kafanıza takılan her şeyi sorabilirsiniz. Hazır sistem ve toolbox ile uğraşırken gelen sorulara baktığım da konuların çok az ve yetersiz kaldığını gördüm. Hazır sistemlerden gelen geri bildirimler ile çok fazla şey öğrendim.

Peki hocam için de orijinal Windows 10 olan 64 GB USB'ye yükleyebilir miyim? Yoksa içindeki Windows 10'u silip sadece bunu mu atayım Rufus'dan?

Son düzenleme:
Bir deniyelim en fazla format atar orjinal windows yükleriz.gereksiz şeyler beni deli ediyor

Peki hocam için de orijinal Windows 10 olan 64 GB USB'ye yükleyebilir miyim? Yoksa içindeki Windows 10'u silip sadece bunu mu atayım Rufus'dan?
Hocam Rufus ile yazarsanız silmeniz gerekir. İkisini tutmak istiyorsanız Ventoy uygulamasına göz atabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı