Ghost Spectre Windows 10 nasıldır?

Bende ghost toolbox Windows 10 Pro 1909 18363.1139 64 Bit superlıte kullanıyorum 6 aydır, güncellemeleri kapatmak çok güzel 2050ye kadar kapata biliyorsun eksi yönlerinden bahsedeyim USB üzerinden bağlı yazıcıyı ağda paylaşmakta problem çıkarttı yani yazıcıyı paylaşım yapamıyorum ofistekine normal kurulum yaptım bu yüzden evde kullanıyorum sadece. Arama kutusu var ama harf bile yazmıyor başlatın yanındaki arama kutusu çalışmıyor başka bilgisayarlarda da aynı problemi çıkarttı yalnız pencere üzerinde arama yapıyor. İyi yönleri istediğin Windows uygulamasını kaldıra biliyorsun istediğini yüklüyorsun. Opera üzerinden alışveriş yaptım güzel ama sizin başınıza bir problem gelirse sorumluluğu reddediyorum birkaç ufak tefek problemleri oluyor alt+F4 tuşuna basıp bilgisayarı kapat diyeceğim enter a basmaya kalmıyor kayboluyor aklıma gelen hataları yazdım YouTube daha detaylı anlatan videolar var.

Bende ghost toolbox Windows 10 Pro 1909 18363.1139 64 Bit superlıte kullanıyorum 6 aydır, güncellemeleri kapatmak çok güzel 2050ye kadar kapata biliyorsun eksi yönlerinden bahsedeyim USB üzerinden bağlı yazıcıyı ağda paylaşmakta problem çıkarttı yani yazıcıyı paylaşım yapamıyorum ofistekine normal kurulum yaptım bu yüzden evde kullanıyorum sadece. Arama kutusu var ama harf bile yazmıyor başlatın yanındaki arama kutusu çalışmıyor başka bilgisayarlarda da aynı problemi çıkarttı yalnız pencere üzerinde arama yapıyor. İyi yönleri istediğin Windows uygulamasını kaldıra biliyorsun istediğini yüklüyorsun. Opera üzerinden alışveriş yaptım güzel ama sizin başınıza bir problem gelirse sorumluluğu reddediyorum birkaç ufak tefek problemleri oluyor alt+F4 tuşuna basıp bilgisayarı kapat diyeceğim enter a basmaya kalmıyor kayboluyor aklıma gelen hataları yazdım YouTube daha detaylı anlatan videolar var.
Dediğiniz yazılımsal sorunların hepsinin çözümü var. Sanırsam düzeltememişsiniz.

Bende birkaç günden beri kullanıyorum sıkıntı çıkarmadı CPU kullanımı Max %30 seviyelerine çıktı ortalama iş yükünde Chrome da falan gezerken %1-15 arası gidiyor ama çoğunlukla 10'un altında, RAM tüketimi ortalama 700 MB ile 1.2 GB arası (sanal RAM kapalı), ama açtım sonradan. ciddi derecede kasma donma gibi problem yaşayanlar bunu kurabilir sağlam PC performansı vermez ama ciddi derecede işlemciyi RAM'i stabil yapar ve performans verir internette farklı OS lar daha var ggos, nexus gibi ama onlar hoşuma gitmedi.

Test edilen sistem.
Ryzen 5 2500U 3.60GHz 4 çekirdek 8 thread.
RX 560X 4 GB.
12 GB DDR4 RAM (2444MHz CL18)
SanDisk 256 GB SSD

İkinci sistem (bu sistemde stok Win 8.1 ve 10 bayağı donmaktaydi CPU-RAM kullanımı %70-80 arası gidiyordu ghost spectre versiyon ile gayet çözüldü kullanımlar %10 altına rahat iniyor boşta ve hafif yükte)

Test edilen sistem 2.
Intel i3-4160
AMD HD 6570.
4 GB RAM.
500GB HDD.

Ghostspectre Windows 11'i modlu halinde yayınladı ona geçeceğim ben de. Videosunu atmıştı gözle görülür fark var stok halinden.

Windows 11 imajını kullanıyorum 2 tarayıcıda denedim Chrome ve Opera yavaş çalışıyor bazı sekmeler yüklenmiyor bu sorunu yaşayan var mı?

Windows 11 imajını kullanıyorum 2 tarayıcıda denedim Chrome ve Opera yavaş çalışıyor bazı sekmeler yüklenmiyor bu sorunu yaşayan var mı?

Windows 11 resmi olarak daha çıkmamışken modifiyeli versiyonunu kullanmak bir tık saçma.

Arkadaşlar ben ghost spectra kullanıyorum ama her kurduğumda Discord indirince a fatal error hatası alıyorum bütün çözüm yollarını denedim ghost spectradan dönmek istemiyorum performansı gayet iyi bu hata ile karşılaşan veya çözümü bilen arkadaşlar varsa anlatırlarsa çok iyi olur.
Error reporting olayi nasıl duzeltilir?

Ben Discord da datal error alıyorum ghost spectra da.

Yeni konular

Geri
Yukarı