Ghosting olmayan monitör önerisi

Lxios111

Centipat
Daha fazla  
Selam, zamanı olan arkadaşlar aşağıdaki ghosting olmayan ya da sorun çıkartmayacak monitörlerden hangilerini almamı tavsiye edersiniz?

1.Monitör
2.Monitör
3.Monitör
(3.monitör bana kendini çerceveleri büyük olduğundan estetik olarak kendini biraz ele veriyor)

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, zamanı olan arkadaşlar aşağıdaki ghosting olmayan ya da sorun çıkartmayacak monitörlerden hangilerini almamı tavsiye edersiniz?

1.Monitör
2.Monitör
3.Monitör
(3.monitör bana kendini çerceveleri büyük olduğundan estetik olarak kendini biraz ele veriyor)

İlk iki seçeneği direkt eleyin, ghosting sorunlular. 3. seçenekte eğer tamamen FPS odaklı oyunlar oynamıyorsanız alınmaz, ayrıca color banding sorunlu. Bunlara yönelmenizi öneririm:

Oyun oynamak istiyorsanız IPS paneller sizin için daha iyi olacaktır. Bütçeniz ne kadar?

Hocam açıkçası bütçe bu monitörlerdeki miktarlar kadar bir de IPS monitör olunca fiyat aralığı çok artıyor

İlk iki seçeneği direkt eleyin, ghosting sorunlular. 3. seçenekte eğer tamamen FPS odaklı oyunlar oynamıyorsanız alınmaz, ayrıca color banding sorunlu. Bunlara yönelmenizi öneririm:

Teşekkürler hocam önerdiğiniz için açıkçası LG güzel geldi bana düşünüyorum

Baktığın üç monitör birbirinden kötü.
2'si VA biri TN panel. Önermiyoruz.
Daha iyi modeller için bütçeyi bilmek lazım.

Oyun oynamak istiyorsanız IPS paneller sizin için daha iyi olacaktır. Bütçeniz ne kadar?

Hocam sanırım bana öyle geldi ama ASUS F/P ürün satmıyor o zaman yani piyasadaki IPS ASUS'lara baktığımızda 7kya falan çıkıyor başka markalara yönelmemmi lazım?

Hocam Aşağıdaki BenQ nasıldır sizce
BenQ @Sad Frog @Saint Lucia @Soraka Kajmer

Son düzenleme:
hocam açıkcası bütçe bu monitörlerdeki miktarlar kadar bir de ıps monitör olunca fiyat aralığı çok artıyor

teşekkürler hocam önerdiğiniz için açıkcası lg güzel geldi bana düşünüyorum

Hocam sanırım bana öyle geldi ama ASUS F/P ürün satmıyor o zaman yani piyasadaki IPS ASUS'lara baktığımızda 7kya falan çıkıyor başka markalara yönelmemmi lazım?

Hocam BenQ nasıldır sizce
BenQ @Sad Frog @Saint Lucia @Soraka Kajmer

Hangi modeli?

Yeni konular

Geri
Yukarı