GhostSpectre güvenilir mi?

Daha önce kullandım. Sorunlarla karşılaştım. Tavsiye etmem.

Açıkcası o kadar iyi bi performansı yok driver kurulmadan önce 600 MB RAM kullanıyordu driver kuruldu 800 MB oldu. Chrome açınca 1.1 GB oluyor Discord ve Chrome üzerinden YouTube ile Technopat Sosyali açarsam RAM kullanımı 1.6 GB oluyor. Angry Birds 2 kurup oynamaya çalıştım oyun kastı ve RAM kullanımı 1.7 GB RAM oldu. Açıkcası 4 veya 3 GB RAM sahibi olmadan bulaşmayın derim.

Açıkcası o kadar iyi bi performansı yok driver kurulmadan önce 600 MB RAM kullanıyordu driver kuruldu 800 MB oldu. Chrome açınca 1.1 GB oluyor Discord ve Chrome üzerinden YouTube ile Technopat Sosyali açarsam RAM kullanımı 1.6 GB oluyor. Angry Birds 2 kurup oynamaya çalıştım oyun kastı ve RAM kullanımı 1.7 GB RAM oldu. Açıkcası 4 veya 3 GB RAM sahibi olmadan bulaşmayın derim.
Pişman mı oldun?

Pişman mı oldun?
Birazcık. Discord kasıyor.
Asphalt 8 deneyecektim ondanda vazgeçtim Windows 8.1de kasmadan çalışıyodu.
Arkadaşım test etmemi istemişti onun için indirdim birde tost makinemde stabil çalışırmı diye.
Merhabalar, sistemime Windows 10 1607 Potato Edition kurmak istiyorum. Gördüğüm kadarıyla boşta 500-600 MB RAM yiyormuş. Herhangi bir şekilde virüs var mı bu düzenlenmiş Windows sisteminde? Lütfen herhangi bir düzenlenmiş Windows sürümünü önermiyorum gibi şeyler yazmayın riski göze alarak kuracağım.
Ben 1607 sürümü yerine 1703 kurmuşum arada pek fark olduğunu düşünmüyorum ama 1607 denemek istiyorum. 1607 sürümünün ISO dosyasını atabilme imkanınız varmı?

Son düzenleme:
Optimizasyon yapman gerekiyor. Her şey ISO kurmakla bitmiyor.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı