Sağlamlisans güvenilir mi?

tomhardy2022

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Az önce sağlamlisanstan Windows 10 Pro Retail key aldım ama bana OEM key göndermişler artık anakarta kalıcı oldu ama bu firma güvenilir mi acaba? Kendileri de naptıklarını bilmiyorlar sanırım. Bir sıkıntı çıkar mı? Ben Retail istemiştim format attım ondan.

Windows 10 Pro key almıştım ve çalışmıştı. Ne kadar bilgilidirler tartışılır.

Key generator gibi bir şey var oradan alıp alıp atıyolar ceplerinden bir şey çıkmıyor para kazanıyorlar umursamazlar büyük ihtimal.

Yani güvenilir mi hocam Burak zeytinci hocamızdan almıstım ama.

Windows 10 Pro key almıştım ve çalışmıştı. Ne kadar bilgilidirler tartışılır.

Vallahi hocam Retail istemiştim OEM geldi bunlar neyin kafasını yaşıyorlar bilmiyorum ama güvenilir diye aldım PTT avmdekiler sanki onlardamı cok güvenilirler.

@tomhardy2022 ne hocası, ne güvenilirliği yahu kurmuşlar tezgahı maliyetsiz keyleri canları kaça isterse satıyorlar herkes kendi payına bakıyor. Bu yüzden zaten OEM alıyorsun retail geliyor, retail alıyorsun OEM geliyor. Onlar bile bilmiyor ne sattıklarını.

Neyse kullan bakalım lisans lisanstır. Ben hep CMD üzerinden aktifleştiriyorum 10+ senedir. Madem Bill Gates abiye para kazandıramadık bunlar hiç kazanmasın.

Yani güvenilir mi hocam Burak zeytinci hocamızdan almıstım ama.

Vallahi hocam Retail istemiştim OEM geldi bunlar neyin kafasını yaşıyorlar bilmiyorum ama güvenilir diye aldım PTT avmdekiler sanki onlardamı cok güvenilirler.

Keyin iyisi kötüsü olmaz çalışanı çalışmayanı olur çalışıyorsa bak yoluna.

@tomhardy2022 ne hocası, ne güvenilirliği yahu kurmuşlar tezgahı maliyetsiz keyleri canları kaça isterse satıyorlar herkes kendi payına bakıyor. Bu yüzden zaten OEM alıyorsun Retail geliyor, Retail alıyorsun OEM geliyor. Onlar bile bilmiyor ne sattıklarını.

Neyse kullan bakalım lisans lisanstır. Ben hep CMD üzerinden aktifleştiriyorum 10+ senedir? Madem Bill Gates abiye para kazandıramadık bunlar hiç kazanmasın.

5 liraya lisans almıştım 4 kere istedim adam hiç bakmadan attı arkadaşlarıma verdim. :D

Keyin iyisi kötüsü olmaz çalışanı çalışmayanı olur çalışıyorsa bak yoluna.

5 liraya lisans almıştım 4 kere istedim adam hiç bakmadan attı arkadaşlarıma verdim. :D

Vay be ekonominin ekonomi oldugu donemler hocam.

@tomhardy2022 ne hocası, ne güvenilirliği yahu kurmuşlar tezgahı maliyetsiz keyleri canları kaça isterse satıyorlar herkes kendi payına bakıyor. Bu yüzden zaten OEM alıyorsun Retail geliyor, Retail alıyorsun OEM geliyor. Onlar bile bilmiyor ne sattıklarını.

Neyse kullan bakalım lisans lisanstır. Ben hep CMD üzerinden aktifleştiriyorum 10+ senedir? Madem Bill Gates abiye para kazandıramadık bunlar hiç kazanmasın.

Eyvallah hocam teşekkürler.

Geri
Yukarı