Ghostwire: Tokyo detaylı sistem gereksinimleri yayınlandı

volkankelebek

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Başlıkta belirtildiği gibi ghostwire: Tokyo sistem gereksinimleri yayınlandı hiç de sistem dostu görünmüyor.

Mınımum specs: Up to 1280p wıth Low settıngs.
    64-bıt Windows 10 versıon 1909 or hıgher.
  • Processor:
    Core i7 4770K @ 3.5GHz or AMD Ryzen 5 2600.
  • Memory:
    12 GB.
  • Graphics:
    NVIDIA GTX 1060 or AMD RX 5500 XT (VRAM 6 GB+)
  • Storage:
    20 GB avaılable space (SSD recommended)
  • DirectX:
    Versıon 12.

Recommended: Up to 1920p wıth hıgh settıngs.
    64-bıt Windows 10 versıon 1909 or hıgher.
  • Processor:
    Core i7 6700 @ 3.4GHz or AMD Ryzen 5 2600.
  • Memory:
    16 GB.
  • Graphics:
    NVIDIA GTX 1080 or AMD RX 5600 XT (VRAM 6 GB+)
  • Storage:
    20 GB avaılable space (SSD recommended)
  • DirectX:
    Versıon 12.

b3e79d26d77ead2d965c282de234d21a673e91af.jpg

20GB diskte alan istiyor 16 GB RAM istiyor. NVIDIA da 8 diğer markalar (kısaca AMD) 12 GB VRAM istiyor. Oyun bangır bangır bozuğum diye bağırıyor.

20GB diskte alan istiyor 16 GB RAM istiyor. NVIDIA da 8 diğer markalar (kısaca AMD) 12 GB VRAM istiyor. Oyun bangır bangır bozuğum diye bağırıyor.
Çıkacak oyunlar artık böyle olacak gibi duruyor zaten. PC toplasan 2 seneye bozman gerekecek yeni oyunları iyi ayarda oynamak için. Ne yapıyorlar bu kadar onu da anlamış değilim. BF1'i gördüğümdeki tepkiyi en son hangi oyunu gördüğümde verdim bilmiyorum. RDR2 belki.

Yalnız 720P için minimum spec. bakar mısınız :D 1060'la 720P low oynayabiliyorsun artık devre bak. Bi de VRAM 6 GB :D

Çıkacak oyunlar artık böyle olacak gibi duruyor zaten. PC toplasan 2 seneye bozman gerekecek yeni oyunları iyi ayarda oynamak için. Ne yapıyorlar bu kadar onu da anlamış değilim. BF1'i gördüğümdeki tepkiyi en son hangi oyunu gördüğümde verdim bilmiyorum. RDR2 belki.

Yalnız 720p için minimum Spec. Bakar mısınız :D 1060'la 720p Low oynayabiliyorsun artık devre bak. Bir de VRAM 6 GB :D

Ben en büyük şokumu Final Fantasy XV de yedim, geçen ay indirdim oyunu oyunda FPS durmadan düşüyor. Ney bu oyunun sistem gereksinimide bu kadar düşüyor yeter artık deyip sistem gereksinimlerine bakınca şok oldum. 2016 da çıkmış oyun GTX 1060 1080p 30FPS yazıyor gene iyi alıyormuşsum 60 FPS'e yakın.

Ben en büyük şokumu Final Fantasy XV de yedim, geçen ay indirdim oyunu oyunda FPS durmadan düşüyor. Ney bu oyunun sistem gereksinimide bu kadar düşüyor yeter artık deyip sistem gereksinimlerine bakınca şok oldum. 2016 da çıkmış oyun GTX 1060 1080p 30FPS yazıyor gene iyi alıyormuşsum 60 FPS'e yakın.
En rahatı konsol alıp takılmak hocam, ben artık yetişemiyorum sistem gereksinime zartına zurtuna. Gerekirse low-medium arası oynarım ama stabil oynarım, bıktık valla.

Oyunun testleri düşmeye başlamış. GTX 1650'de dahi Ultra'da FPS değerleri gayet tatmin edici. Sistem gereksinimlerini neden şişirmişler peki?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunun testleri düşmeye başlamış. GTX 1650'de dahi Ultra'da FPS değerleri gayet tatmin edici. Sistem gereksinimlerini neden şişirmişler peki?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Donanım sattırmak için. Oyunlar donanım sattirmak için sistem gereksinimlerini şisirdikçe şişiriyor.

Geri
Yukarı