Gi5CNXA MB 1v. 0 BIOS güncelleme

LittleWarlocc

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Abra A5 v13.1'in BIOS'unu arıyordum. PC'nin içini açtım ve RAM'leri çıkarttım, cıkarttığım yerde. Gi5CNXA MB v1.0 yazıyor.
İnternette arattığımda sonunda buldum fakat hangisi indireceğimi bilmiyorum.

20221119_135924.jpg

Merhaba. Monster cihazların BIOS 'u destek maili üzerinden istediğinizde gönderiliyor. Anakartın modeli ile ancak gerçek üretici firmanın BIOS 'unu bulabilirsiniz ki bu da sağlıklı olmaz.

Merhaba. Monster cihazların BIOS'u destek maili üzerinden istediğinizde gönderiliyor. Anakartın modeli ile ancak gerçek üretici firmanın BIOS'unu bulabilirsiniz ki bu da sağlıklı olmaz.

Verdikleri eski BIOS o yüzden kendim aradım en so 2021 de var gözüküyor benimkinin sürümünu 2017.

İnternet üzerinde ancak BIOS Flasher ile yazabileceğiniz .bin dosyaları bulunuyor. Bunlar da problem yaratabilir sizin için. Firmanın verdiği biosun güncellenmesini beklemeniz en sağlıklısı olacaktır.

İnternet üzerinde ancak BIOS flasher ile yazabileceğiniz. Bin dosyaları bulunuyor. Bunlar da problem yaratabilir sizin için. Firmanın verdiği BIOS'un güncellenmesini beklemeniz en sağlıklısı olacaktır.

3 kez BIOS güncellenmesi için servise gönderdim hep aynı BIOS vardı 2017 sürümü yani internette baktığımda 2021 2020 sürümleride var.

Yeni konular

Geri
Yukarı