Çözüldü GIBIRNet bot mu basıyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çözüm
Bütün kullanıcıları inceledim ve kesinlikle böyle bir çalışma olmuş. Üç hesap açılmış birer gün arayla:
Bu hesaplar GIBIRNET reklamı yapıp siteye bir daha girmemiş zombi hesaplar. Reklam içerikli mesaj atmaktan kalıcı banlıyoruz.

Yarın da GIBIRNET'i forumdan kalıcı banlayıp banlamayacağımıza karar vereceğiz.

Hesapların eskiden açılması çok iyi oldu zira biliyorum yeni açılmış olsalardı birileri bu hesapları TurkNet zammı sonrası bizim GIBIRNET'i banlamak için organize ettiğimizi düşünürdü.
Kendisi dönüş yaparsa zaten konuyu çözüme kavuşturacağız :)
Dışarıdan bakıldığında bot gibi gözüküyor eğer böyle bir karalama kampanyası falan yapıldıysa bilemiyorum ama bence bunu firmanın kendisi kanıtlaması gerekiyor. Bu kişilere dava açarak botluk yapan.

Recep Hocamin değil yani.

Ama kurallarda yazana göre davranilmis çifte standart falan yok. Dışarıdan gözüken olay bu. Kullanıcılari rahatsız ediyor.

Dışarıdan bakıldığında bot gibi gözüküyor eğer böyle bir karalama kampanyası falan yapıldıysa bilemiyorum ama bence bunu firmanın kendisi kanıtlaması gerekiyor. Bu kişilere dava açarak botluk yapan.

Recep Hocamin değil yani.

Ama kurallarda yazana göre davranilmis çifte standart falan yok. Dışarıdan gözüken olay bu. Kullanıcılari rahatsız ediyor.
Biz bunun da teklifini yaptık Technopat yönetimi, ilgili hesapların verilerini paylaşırsa hukuk birimimiz ile ilgili işlemleri başlatabiliriz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı