Çözüldü GIBIRNet bot mu basıyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çözüm
Bütün kullanıcıları inceledim ve kesinlikle böyle bir çalışma olmuş. Üç hesap açılmış birer gün arayla:
Bu hesaplar GIBIRNET reklamı yapıp siteye bir daha girmemiş zombi hesaplar. Reklam içerikli mesaj atmaktan kalıcı banlıyoruz.

Yarın da GIBIRNET'i forumdan kalıcı banlayıp banlamayacağımıza karar vereceğiz.

Hesapların eskiden açılması çok iyi oldu zira biliyorum yeni açılmış olsalardı birileri bu hesapları TurkNet zammı sonrası bizim GIBIRNET'i banlamak için organize ettiğimizi düşünürdü.
Bence sadece Discord sunucusunun sahibi yerine GIBIRNet'in üst düzey bir isminin @Recep Baltaş a bu zamana kadar kanıt ve detaylar ile birlikte ulaşması gerekiyordu.

Discord sunucusunun sahibinin profesyonelliği burada yer alan cevapları Discord sunucusunun genel kısmında paylaşarak dalga geçmek bu arada.
Bence de öyle burada kanıtlaması gereken biz degil gibirnet olması gerekiyor.

Bence sadece Discord sunucusunun sahibi yerine GIBIRNet'in üst düzey bir isminin @Recep Baltaş a bu zamana kadar kanıt ve detaylar ile birlikte ulaşması gerekiyordu.

Discord sunucusunun sahibinin profesyonelliği burada yer alan cevapları Discord sunucusunun genel kısmında paylaşarak dalga geçmek bu arada.
Komik ben altıma yapacaktim orda bunların mesajı paylaşacak kadar küçük olduğunu görünce.

Son düzenleme:

Burada söyleyemeyeceğim hiçbir şeyi orada söylemiyorum hocam üyelerin talebi üzere biz orada samimi davranıyoruz. Ben kendim Technopat'ı hiçbir zaman karalamadım karalamam da Türkiye'nin en aktif ve sevilen platformlarından biri, ancak bazı olumsuz yanları da mevcut bunu kabul etmek gerek.
Discord sunucumuzda varsın sohbete katıl fikirlerini beyan et merak etme daha sonra tekrar mesajlarımızı gözetlemeye devam edebileceksin :)

Bence de öyle burada kanıtlaması gereken biz degil gibirnet olması gerekiyor.
Alakamız olmayan bir şey için nasıl kanıt gösterebiliriz hocam? Bunu da söyler misin :)

Son düzenleme:
Burada söyleyemeyeceğim hiçbir şeyi orada söylemiyorum hocam üyelerin talebi üzere biz orada samimi davranıyoruz. Ben kendim Technopat'ı hiçbir zaman karalamadım karalamam da Türkiye'nin en aktif ve sevilen platformlarından biri, ancak bazı olumsuz yanları da mevcut bunu kabul etmek gerek.
Discord sunucumuzda varsın sohbete katıl fikirlerini beyan et merak etme daha sonra tekrar mesajlarımızı gözetlemeye devam edebileceksin :)
Olumsuz yanlari var ama bu konuda kanıtlaması gereken gibirnet technopat değil.

@Frudotz birkaç GIBIRNet abonesi ile birlikte dalga geçerek vermiş olduğunuz cevapları Discord'unuzun genel kısmından paylaşmak yerine buradan paylaşmanızı diliyorum.
Eki Görüntüle 1509039
Eki Görüntüle 1509038
Eki Görüntüle 1509040
İş ciddiyetinden bu kadar uzak bir kişi görmedim.
Bu arada attığın SS'te GIBIRNet abonesi yok hocam oradaki arkadaş da Turknet abonesi :)
Şunu da ekleyeyim dalga geçiliyor deniyor Technopat'a olan saygım ve sevgim belli olsun.
1662463641585.png

87 mesajın var dostum. Bunun dışında resmi veri görmeden inanmak zorunda mıyız sence? Hız testlerinde yok.
Bot olsam daha fazla mesajım olur puanım az olurdu.
Burada ve kendi platformlarımda o kadar insana yardımcı oluyorum. Seninle uğraşıp kendimi kanıtlama ihtiyacım yok.

87 mesajın var dostum. Bunun dışında resmi veri görmeden inanmak zorunda mıyız sence? Hız testlerinde yok.

Ayrıca kullanıcı testlerine resmi veri mi dedin sen 🤣
Veri merkezinden test yapılır. Listenin en başına yerleşilir. O kadar zor bir şey değil.

Bot olsam daha fazla mesajım olur puanım az olurdu.
Burada ve kendi platformlarımda o kadar insana yardımcı oluyorum. Seninle uğraşıp kendimi kanıtlama ihtiyacım yok.
Technopatda botlar mesaj kasamiyor ki. 2 yıl önce hesap açıp hiç bişey yapmasan bu puandasin zaten mantığa bak.

Olumsuz yanlari var ama bu konuda kanıtlaması gereken gibirnet technopat değil.
Yapılan bot saldırılarından bile aylar sonra haberimiz olmuş ki geçen sene atılan mesajları mayıs ayında şikayet etmişim nasıl bir kanıt bekliyorsun hocam onu da söyle öyle bir şey varsa paylaşalım.

Ama dediğim gibi bu tarz bir çalışmada adı geçen firma kanitlamasi lazim. Alakam yok alakam diyerek ya da dc sunucusundan adam toplayarak değil.

@Frudotz birkaç GIBIRNet abonesi ile birlikte dalga geçerek vermiş olduğunuz cevapları Discord'unuzun genel kısmından paylaşmak yerine buradan paylaşmanızı diliyorum.
Eki Görüntüle 1509039
Eki Görüntüle 1509038
Eki Görüntüle 1509040
İş ciddiyetinden bu kadar uzak bir kişi görmedim.

Discord resmi destek platformu değil.
Her kullanıcı( moderatör ya da adminler fark etmez)
İstediği yerden ekran görüntüsü paylaşıp yorum yapabilir. Resmi destek platformlarımdan birinde Technopat ile ilgili dalga geçen bir yetkili gördünüz mü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı