Çözüldü GIBIRNet bot mu basıyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çözüm
Bütün kullanıcıları inceledim ve kesinlikle böyle bir çalışma olmuş. Üç hesap açılmış birer gün arayla:
Bu hesaplar GIBIRNET reklamı yapıp siteye bir daha girmemiş zombi hesaplar. Reklam içerikli mesaj atmaktan kalıcı banlıyoruz.

Yarın da GIBIRNET'i forumdan kalıcı banlayıp banlamayacağımıza karar vereceğiz.

Hesapların eskiden açılması çok iyi oldu zira biliyorum yeni açılmış olsalardı birileri bu hesapları TurkNet zammı sonrası bizim GIBIRNET'i banlamak için organize ettiğimizi düşünürdü.
Tabii ki. Hatta ilgili arkadaşa mesaj atıyorum şimdi.

tevfix adlı kullanıcıyı kontrol eder misiniz ? Son 9 mesajı hep aynı ve aynı mesajı kopyala-yapıştır yapmış.

1212.png

Bir şeyler döndüğü belliydi, her internetle alakalı konunun altında GIBIRNet'i görüyordum. Şahsen bu yaptıklarının yasalarda bir karşılığı olması gerek bence. Sahte hesaplarla firmayi övmek, acınası bir şey.

Bir şeyler döndüğü belliydi, her internetle alakalı konunun altında GIBIRNet'i görüyordum. Şahsen bu yaptıklarının yasalarda bir karşılığı olması gerek bence. Sahte hesaplarla firmayi övmek, acınası bir şey.

Forumla ilişikleri kalıcı olarak kesilmesi yeterli olur bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı