Gıbırnet nasıl?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ekrem1572

Centipat
Yer
Turkey Istanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
● Ekran Kartı: Power Color RTX 3070Tİ 8GB

■ İşlemci: AMD Ryzen 5 5500

● Anakart: MSI MAG B550 Tomahawk

■ Ram: Patriot Viper Steel RGB 32GB DDR 4 3733 Mhz O.C

● M2 Ssd: Samsung 980 Pro 512 GB

■ M2Ssd: Mld M300 1TB

●HDD: Seagate Baracuda 2 TB 7200 rmp

■ Sata Ssd: 128 GB WD Green

● Kasa: Corsair Spec Delta ARGB

■ Psu: Corsair 650 Watt
Meslek
Öğernci-Al sat Akvaryum Balık Üretimi.
TurkNet 100mbsp VDSL2 kullanıcısıyım malum zamlardan sonra pahalı gelmeye başladı en uygun 100Mbps VDSL2 internet 8 upload 110TL ping durumları nasıl kullananlar aydınlatabilir mi?

Hem yazlıkta hem kendi evimde kullanıyorum sabit 35 Mbps ping durumu bayağı iyi daha hiç kesildiğini görmedim müşteri hizmetleri de çok iyi ben memnunum tavsiye ederim.

GIBIRNet önceden sorunlu bir firmamız galiba ama son yıllarda düzelmiş sanırsam.

Şu yersiz ucuz markaları artık paylaşmayın kaliteli hizmet vermiyorlar senin bahsettiğin firma beş para etmez ben kullandım bizzat.

Sen memnun değilsen ben ne yapabilirim benim sorunum mu? 20-30 sayfa yorum okudum senin dediğin gibidir diye kötü yorum nadir gördüm ya da hiç görmedim. Bu yüzden ben arkadaşa önerdim. Sen sorun yaşadın diye her geçen sorun yaşamak zorunda mı?

Ben burada fikrimi belirttim. Katılmıyorsan beğenmeme tuşu orada. Gelip burada bana boş yorum yapma.

Türknetteyim şu anlık sizce geçmeli mıyım veya başka güzel marka var mı?

Ben bugün belgeleri PoyrazNet'e gönderdim. 2-3 güne açılır herhalde. Taahhüt yok sonuçta. Beğenmezsem değiştiririm. Bende TurkNet mağduruyum. :D
Daha kullanmamışsın bile 😅 Bu firmalar sırf müşteri çekmek için hertaraftan sahte yorum yapabilir bilindik bir firma değil zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı