GıbırNet nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

GokhanC42

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
GıbırNet kullanıp online oyun oynayanlar var mıdır? Ping değerleriniz nasıl. Ben ucuz olduğu için üç arkadaşıma tavsiye etmiştim ancak onlar sadece sosyal medya v.s. için kullanıyor ve ping gibi olayların farkında değiller. Kullanan var mıdır? Tecrübeleriniz nasıl ?

GıbırNet kullanıp online oyun oynayanlar var mıdır? Ping değerleriniz nasıl. Ben ucuz olduğu için üç arkadaşıma tavsiye etmiştim ancak onlar sadece sosyal medya v.s. için kullanıyor ve ping gibi olayların farkında değiller. Kullanan var mıdır? Tecrübeleriniz nasıl ?
Ucuzluk arıyorsan ComNet tavsiye ederim.

GIBIRNet kullanıp Online oyun oynayanlar var mıdır? Ping değerleriniz nasıl. Ben ucuz olduğu için üç arkadaşıma tavsiye etmiştim ancak onlar sadece sosyal medya vs. İçin kullanıyor ve ping gibi olayların farkında değiller. Kullanan var mıdır? Tecrübeleriniz nasıl?

Altyapınızı sorgulayıp SS atabilir misiniz bu iki linktede. İnternet Altyapı Sorgulama - GÖKNET İLETİŞİM A.Ş. İnternet Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet

Göknette
Tür Hız Boş Port NDSL Santral Mesafesi
ADSL 0 Kb VAR YOK 0 -
VDSL 0 Kb VAR YOK 0 -
FTTX-V1(GPON) 0 Kb VAR VAR 0 -
FTTX-V2 0 Kb VAR YOK 0 -

TürkNet'de ise
FİBER altyapınızın desteklediği maksimum hız:
100 Mbps
8 Mbps'e Kadar Upload

Yazıyor hocam. Neden acaba ?

Göknette.
Tür hız boş port ndsl santral mesafesi
ADSL 0 KB var yok 0 -
VDSL 0 KB var yok 0 -
FTTX-V1(GPON) 0 KB var var 0 -
FTTX-V2 0 KB var yok 0 -

TurkNet'te ise.
fiber altyapınızın desteklediği maksimum hız:
100 Mbps.
8 Mbps'e kadar upload.

Yazıyor hocam. Neden acaba?

Hocam altyapınız fiber ve 100 Mbps destekliyor direkt daireye çekilmiş internet turk.net öneririm en yüksek hızı verir altyapının.

Ucuzluk arıyorsan ComNet tavsiye ederim.
Siz kullanıyor musunuz hocam ? ucuzluk önemli ama vasat oyun oynatmayan bir internet olmasını istemem tabi ki. Türk.Net bile prime time da kopma kasma yapıyordu bazen.

Hocam altyapınız fiber ve 100 Mbps destekliyor direkt daireye çekilmiş internet turk.net öneririm en yüksek hızı verir altyapının.
Hocam biraz da uygun olmasını istiyorum açıkcası. O yüzden gıbır.net v.s. denemeyi düşünüyorum. Hem konya markası bir sorun olduğunda doğrudan iletişime geçebilirim gibi geliyor. Türk.nette insan bulmak çok zor.

Bana da yardımcı olur musunuz?

Comnet:

Screenshot_20220707-162726~2.png
Screenshot_20220707-162401~2.png

Türknet ise 100 Mbps olduğunu söylüyor. Kime inanayım 😄?

@GokhanC42 Evet hocam aradan 1 ay geçti ve gayet memnunum genellikle Valorant ve Minecraft oynuyorum beni üzmüyor. Ama biraz daha gelişmiş olmayan bir yerde yaşadığım içinping değerleri Valorant'ta 30 gibi gidip geliyor. bazı arkadaşlarım ise 25 alıyor. Ayrıca 150+ peering değeri gayet harika.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı