Gıbırnet'in Steam'de verdiği oyunlar güvenilir mi?

berkp1

Hectopat
Daha fazla  
Gıbırnet tarafından yapılmış bu içeriği bugün gördüm ve denemek istedim. Zerotierone kullanarak kendi oyun ağlarına bağlanıyoruz. Steam'i kapatıp açınca da yaklaşık 58 adet oyunu oynayabiliyoruz. Güvenilir mi? Ban riski var mıdır? Çünkü profile girince o oyunlar gözükmüyor. Deneyen var mı?

Yan hesaıbmda oynarsam ana hesabıma birşley olmaz değil mi? Ban yersem IP BAN yer miyim?

Yan hesabımda oynarsam ana hesabıma birşey olmaz değil mi? Ban yersem IP BAN yer miyim?
Yan hesap özelliğini kullanmadığım için nedir ne değildir bilmiyorum ama yeni bir temiz bağlantısız hesap aç bence. Tabii o da "Gıbırnet"i kullanırsan. Zira ben kullanmazdım çünkü banlayıp banlamayacağını bilmiyorsun. Araştır bence.
Bu arada "Gıbır" ismi pek de güvenilir gibi değil ve söylenince komik bir etki bırakıyor :D

Daha önce denemedim ve güvenli olacağını sanmıyorum. Her yerde lisans yok, online girilmiyor şaklinde şikayetler var. Arada bir oyunlar kütüphaneye düşmüyormuş. Dikkat et bence. Gıbır ismide pek tekin değil. :D

Gıbırnet tarafından yapılmış bu içeriği bugün gördüm ve denemek istedim. Zerotierone kullanarak kendi oyun ağlarına bağlanıyoruz. Steam'i kapatıp açınca da yaklaşık 58 adet oyunu oynayabiliyoruz. Güvenilir mi? Ban riski var mıdır? Çünkü profile girince o oyunlar gözükmüyor. Deneyen var mı?

Gıbırnetın açıklamasına göre Steam ile ortaklıkları varmış yani güvenilir.

Bir arkadaşım denemişti ve muhtemelen mining virüsü var dedi. Gerekli olan 3. parti programı indirince ekran kartı (RX5500XT) durup dururken %100 yük altına girmeye başlamış falan. Ben denemedim şahsen ama güvenemiyorum pek.

Yeni konular

Geri
Yukarı