GIF Uzantısını Masaüstü Arka Planı Yapma

Mesela Yani

Hectopat
Daha fazla  
Ben odamı tamamen siyaha boyayacağım için başlıktan da anlayacağınız üzere masaüstü arka plan fotoğrafını da uzay ile ilgili GIF yapmayı düşünüyorum. Şunun gibi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Peki bunu nasıl yapacağım? Bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum.

Uzantıyı wallpaper yapmak mümkün olmayabilir hocam. Bu tür şeyler Wallpaper Engine'de bulunuyor, bir bakın isterseniz.
Evet dediğiniz gibi baktım da çoğu kişi de wallpaper engine demiş. Onda da gif uzantısı boyutları küçük olduğu için piksel gösteriyor. Neyse bulmaya çalışacağım ekran boyutuna göre bir tane.

BioniX diye bir wallpaper uygulaması var. Daha önce kullanmadım ama bir inceleyebilirsin.

Şöyle bir tutorial videosuda var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yapan biliyorum. 2-3 yıl önce yapana bizzat birebir yerinde denk gelmiştim. Tam olarak nasıl yaptıklarını hatırlamıyorum, ama GIF masaüstü arkaplanını uygulamak için 3. parti uygulama kullanıyorlardı. Hatta AMD logosunun RGB versiyonunu masaüstü arkaplanı yapmıştı ben bakarken.
Yani imkansız değil. :)

Ben odamı tamamen siyaha boyayacağım için başlıktan da anlayacağınız üzere masaüstü arka plan fotoğrafını da uzay ile ilgili GIF yapmayı düşünüyorum. Şunun gibi:

Peki bunu nasıl yapacağım? Bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum.

Wallpaper Engine ile video yükleyebilirsiniz arka plana.

Wallpaper Engine diye bir program var. Eğer para vermek istemiyorsan Wallpaper Engine crack uygulamasını yükleyebilirsin herhangi bir güvenli yerden ve Wallpaper Engine ile istediğin video ile wallpaper yapabilirsin Wallpaper Engine videoyu GIF olarak sana sunar. Ama demek isterim ki crack kötüdür.

Yeni konular

Geri
Yukarı