Giftofsteam nedir?

Hesabınızın çalışacağını zannetmiyorum ama nolur nolmaz şifrenizi değiştirin. Arkadaşlarınıza Spam mesajları gönderebilir haberiniz olsun. Yayılma şekli öyle zaten.

Hesabınızın çalışacağını zannetmiyorum ama nolur nolmaz şifrenizi değiştirin. Arkadaşlarınıza Spam mesajları gönderebilir haberiniz olsun. Yayılma şekli öyle zaten.
Anladım hocam, bayağı yaygınlaşmış. Bakıyorum da Facebook gruplarında flan herkes paylaşıyor. Cevabınız için de teşekkür ederim. :)

Maalesef ki giriş yapmış bulundum, bir tehlikesi yoktur umarım. :'(
Birşey olacağını sanmıyorum ama şifrenizi değiştirmekte fayda var bu tür siteler steam hesabınızı data baselerıne kayıt ettıkten sonra silah vb pahalı eşyalarınızı alabiliyorlar.

Steam ile hiç bir alakası olmayan muhtemel bir dolandırıcı web sitesi.
Sakın bu siteyi kullanmayın, kullandıysanız steam şifre, mail gibi bilgilerinizi güncelleyin.

Dosya Ekleri

• steam.png
    steam.png
    94,1 KB · Görüntüleme: 112
Steam ile hiç bir alakası olmayan muhtemel bir dolandırıcı web sitesi.
Sakın bu siteyi kullanmayın, kullandıysanız steam şifre, mail gibi bilgilerinizi güncelleyin.
Hocam şifremi değiştirdim, arkadaşımı da uyardım bu konuda ve yapması gerekenler hakkında. Acaba şifre değiştirdikten sonra bir tehlike var mıdır hesabımla ilgili, Çalınma riski vs.?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı