Gigabayte A320M S2H ve Athlon 200GE görüntü gelmeme sorunu

Mpatoglu

Hectopat
Yer
İstanbul,Avrupa
Daha fazla  
Maalesef bütçeden dolayı nerede indirim var nerede ucuzsa parçaları o şekilde aldım.
  • Gigabayte A320M S2H anakart
  • AMD Athlon 200GE işlemci
  • Gskill 8 GB 2133 tek RAM
Arkadaşlar montajı yaptım kasa çalıştı ama ekrana hiç görüntü gelmedi. Ne yapabilirim? İlk aklıma gelen BIOS sürüm sorunu. Bu anakart ve işlemci fabrika çıkışı BIOS sürümü uyumlu değil mi veya başka bir sorun olabilir mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
300 serisi anakartlar BIOS güncellemesi sonrası kullanılabilir.
Servise başvurabilirsiniz BIOS güncellemesi için.

Hocam cevap için teşekkür ederim.
Yöntemi şu şekilde hallettim , Endeks Bilişim diye bir firma var (Endeks Bilişim) bu firma gigabyte resmi distribütörü' dür gigabyte'ın kendisinden aldım bu bilgiyi, ben bu firmaya anakartı gönderiyorum onlarda gigabyte'e gönderip update yapıyorlar ve geri gönderiyorlar , sadece gönderme kargosu size ait başka bir şey yok diye öğrendim, süreç daha bitmedi bakalım bitince bir durum olursa cevaben yazarım bu şekilde sorun yaşayanlar halledebilirler , bundan sonra Technopat' dayım iyi günler dilerim.
İyi günler , anakart geldi tamda dediğim gibi oldu sorunsuz çalıştı tam bir hafta sürdü perşembe verdim haftaya perşembe elime ulaştı , gigabayte'a teşekkürler.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2019-02-28 at 12.47.24.jpeg
    WhatsApp Image 2019-02-28 at 12.47.24.jpeg
    148,7 KB · Görüntüleme: 101
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı